mLeasing – czy warto skorzystać z leasingu mBanku?

Chcesz skorzystać z leasingu i zastanawiasz się, która oferta będzie najbardziej korzystna? Zależy Ci na leasingu samochodu osobowego, a może czegoś zupełnie innego – na przykład maszyn budowlanych, sprzętu IT czy fotowoltaiki? Koniecznie poznaj ofertę mBank Leasing – jest nie tylko bardzo korzystna, ale też niezwykle zróżnicowana. 

Szczegóły oferty mBank Leasing 

mBank to nie tylko bankowość, ale też leasing. Obecnie firma przygotowała niezwykle interesującą ofertę mLeasing, która niemal od razu zaczęła cieszyć się dużym uznaniem klientów. W ofercie mBanku dostępny jest między innymi leasing: 

 • samochodów osobowych,
 • samochodów ciężarowych, 
 • maszyn i urządzeń, 
 • ciągników i naczep, 
 • maszyn budowlanych, 
 • urządzeń medycznych, 
 • sprzętu IT, 
 • nieruchomości, 
 • paneli fotowoltaicznych. 

Co bardzo ważne, mLeasing oferuje szybki leasing online – wszystkie procedury można załatwić przez internet, bez wychodzenia z domu czy z siedziby firmy. To bardzo wygodne rozwiązanie, szczególnie dla osób, które nie mają zbyt wiele czasu na odwiedzanie siedziby firmy. 

Na co jeszcze mogą liczyć klienci? 

Ważnym elementem oferty mBank Leasing jest fakt, że decyzja o przyznaniu finansowania podejmowana jest błyskawicznie, a klienci mogą otrzymać finansowanie nawet do 200 tys. złotych bez wpłaty własnej. Dodatkowo ilość formalności ograniczona jest do absolutnego minimum, a pakiet ubezpieczeń jest wliczony w ratę. 

Na sam koniec trwania umowy leasingu mLeasing oferuje możliwość wykupu, zwrotu lub ponowne finansowanie samochodu czy maszyny. Finansowanie uwzględnia utratę wartości pojazdu, co jest szczególnie istotne w przypadku nowych samochodów – choć nie tylko. 

W ofercie mLeasing dostępne jest wiele ciekawych samochodów, takich jak Jaguar XF, Honda HR-V, BMW 530i czy Lexus LS. Oznacza to, że wielbiciele dobrych samochodów z pewnością znajdą tutaj coś odpowiedniego dla siebie. 

Kalkulator mLeasing – oblicz wysokość raty

Na stronie internetowej mLeasing znajduje się bardzo nowoczesny i dobrze dopracowany kalkulator, który pozwala na szybkie i wygodne obliczenie wysokości raty. Wystarczy, że wpiszesz markę i model samochodu, który chcesz leasingować, podasz wartość przedmiotu netto, okres leasingu, wysokość wpłaty własnej i kwotę wykupu. Następnie kalkulator mBank Leasing wyliczy, ile będzie wynosiła Twoja miesięczna rata. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą planować swoje wydatki z wyprzedzeniem i chcą wiedzieć, jaki będzie dokładny miesięczny koszt leasingu samochodu. 

Zgłoszenie szkody w mLeasing

Osoba, która zdecyduje się na leasing, jest zobowiązana do powiadomienia firmy leasingowej o każdej szkodzie. Jeśli chodzi o zgłoszenie szkody w mBank Leasing, jest to naprawdę proste. Aby zgłosić szkodę, wystarczy skontaktować się telefonicznie pod numerem +48 22 718 41 80. mBank Leasing po zgłoszeniu szkody oferuje między innymi możliwość korzystania z pojazdu zastępczego, pomoże szybko przejść przez formalności związane z likwidacją szkody, a dodatkowo zaoferuje szeroko wybór serwisów współpracujących. Co ważne, mLeasing zapłaci również podatek VAT, co pozwoli na obniżenie kosztów po stronie osoby, która zdecydowała się na leasing. 

mBank Leasing – kontakt i infolinia

Chcesz poznać szczegóły oferty mLeasing? A może musisz skontaktować się z firmą w celu ustalenia szczegółów umowy? mBank Leasing przygotował kilka możliwości kontaktu zarówno dla aktualnych, jak i dla przyszłych klientów:

 • infolinia mLeasing w sprawie nowej umowy: +48 882 848 481 czynna pon.-pt. 9:00-19:00, sob. 9:00-17:00, 
 • infolinia mLeasing w sprawie obecnej umowy: +48 22 3 600 600 czynna pon. pt. 9:00-16:00. 

Jeśli chcesz napisać do firmy z zapytaniem o finansowaniem, wystarczy, że skorzystasz ze specjalnego formularza dostępnego na stronie: https://mleasing.pl/zapytanie-o-finansowanie/

Czy warto skorzystać z oferty mLeasing?

Oferta leasingowa mLeasing jest bardzo zróżnicowana, dzięki czemu coś dla siebie znajdują osoby poszukujące nie tylko leasingu samochodu osobowego, ale też maszyn, sprzętu czy fotowoltaiki. Oferta jest bardzo korzystna pod względem finansowym, a dodatkowo mLeasing zapewnia bardzo sprawną obsługę i wiele dodatkowych korzyści. Podsumowując, w naszej opinii zdecydowanie warto skorzystać z oferty mBank Leasing.