PKO Leasing – oferta, infolinia i kontakt, nasza opinia

Firma PKO przygotowała bardzo ciekawą ofertę leasingu dla osób, które są zainteresowane tą formą finansowania. Jeśli Ty również zastanawiasz się nad leasingiem samochodu osobowego lub ciężarowego, koniecznie zapoznaj się z ofertą PKO Leasing. To firma z tradycjami, która bardzo dba o wysoki standard obsługi. 

PKO Leasing – szczegóły oferty

Obecnie klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z oferty PKO Leasing, mogą otrzymać finansowanie:

  • samochodu osobowego, 
  • pojazdów do 3,5 t., 
  • transportu ciężkiego, 
  • paneli fotowoltaicznych, 
  • urządzeń i maszyn rolniczych. 

Osoby, które zdecydują się na skorzystanie z oferty PKO Leasing, mogą liczyć na wiele korzyści. Jednym z aspektów, które najbardziej wyróżniają tę firmę na tle innych firm leasingowych, jest możliwość skorzystania z okresu finansowania do 84 miesięcy – a zatem siedmiu lat. Tak długi okres finansowania pozwala na obniżenie rat do bardziej akceptowalnego poziomu. Mogą one być nawet dwukrotnie niższe niż przy podpisywaniu umowy leasingowej na trzy czy cztery lata. 

W każdym przypadku wysokość raty i wykupu jest ustalana indywidualnie, a zatem na stronie PKO Leasing kalkulator nie jest dostępny. Nie jest to jednak duża wada, ponieważ wystarczy skontaktować się z firmą, aby dowiedzieć się, jakie byłyby warunki finansowania. Takie rozwiązanie jest nawet lepsze, gdyż daje 100 proc. pewnością co do wysokości rat i wykupu. 

Opłata wstępna w PKO Leasing wynosi 0%, a wszystkie formalności są ograniczone do minimum. Oznacza to, że od momentu podjęcia decyzji od leasingu do podpisania auta i otrzymania na przykład samochodu osobowego w leasingu, mija bardzo niewiele czasu. Dla wielu przedsiębiorców jest to jeden z najważniejszych argumentów przemawiających za tym, że warto skorzystać z PKO Leasing. 

Ciekawe promocje dla klientów

PKO Leasing przygotowuje różne ciekawe promocje zarówno dla nowych, jak i dla aktualnych klientów. Wśród najciekawszych ofert promocyjnych wymienić można możliwość korzystania z wygodnej Karty Paliwowej, która gwarantuje komfort tankowania, kontrolę wydatków i tańsze paliwo. Inna promocja to Zielona Energia na 101%, która pozwala na montaż i korzystanie z paneli fotowoltaicznych na bardzo atrakcyjnych warunkach – a jak powszechnie wiadomo, fotowoltaika może pozwolić na obniżenie rachunków za energię elektryczną w firmie nawet o 90%. Z pewnością jest to więc bardzo korzystne pod względem finansowym rozwiązanie – i nie tylko, bo fotowoltaika jest też bardzo przyjazna dla środowiska. Warto także wspomnieć o promocji Pół raty na dzień dobry, gdzie pierwsze trzy raty są tańsze o 50%. Jedno jest pewne – warto regularnie sprawdzać promocje na stronie PKO Leasing. Jest ich całkiem sporo, a przy tym każdy znajdzie tam ciekawą ofertę dla siebie. 

Zgłoszenie szkody w PKO Leasing

Zastanawiasz się, jak zgłosić szkodę w PKO Leasing? To bardzo proste. Wystarczy, że jak najszybciej po powstaniu szkody skontaktujesz się z Centrum likwidacji szkód, które dostępne jest pod numerem telefonu 801 887 887 czynne pn.-pt. w godzinach 8:00-17:00 – opłata zgodna z taryfą operatora. Niestety, Centrum likwidacji szkód nie jest czynne przez całą dobę. Jeśli do szkody dojdzie w godzinach wieczornych i nocnych czy w weekend, skontaktuj się z firmą najszybciej, jak będzie to możliwe – na przykład kolejnego dnia rano. W ten sposób będziesz mógł liczyć na szybką likwidację szkody. 

PKO Leasing – kontakt i infolinia

Jak skontaktować się z PKO Leasing? Istnieje na to kilka sposobów:

  • infolinia PKO Leasing dostępna pod numerem 801 887 887 czynne pn.-pt. w godzinach 8:00-17:00 – opłata zgodna z taryfą operatora lub 22 260 36 66 czynne pn.-pt. w godzinach 8:00-17:00 – opłata zgodna z taryfą operatora,
  • można również skorzystać z obsługi online na stronie internetowej PKO Leasing. 

Siedziba PKO Leasing znajduje się w Łodzi przy Al. Marszałka Edwarda Śmigłego-Rydza 20.

Opinia o PKO Leasing – czy warto zdecydować się na usługi tej firmy? 

PKO Leasing to jedna z firm, oferujących usługi leasingowe w Polsce. Tym, co wyróżnia firmę na tle konkurencji, jest przede wszystkim długi okres finansowania – nawet do 84 miesięcy. Jednocześnie oferta jest mocno zróżnicowana, ponieważ oprócz leasingu na samochody osobowe firma oferuje także finansowanie samochodów ciężarowych czy fotowoltaiki. Oferta nie jest jednak tak szeroka jak u konkurencyjnych firm. Osoby, które są zainteresowanie leasingiem na sprzęt IT czy sprzęt medyczny, mogą nie znaleźć w ofercie PKO Leasing interesujących ich produktów. Jeśli jednak chcesz cieszyć się niskimi ratami i długim okresem finansowania samochodu osobowego, oferta PKO Leasing z pewnością będzie dla Ciebie odpowiednia.