Leasing dla lekarzy

Prowadząc własną działalność, nie ma miejsca na błędy. Doskonale zdają sobie z tego sprawę właśnie lekarze, którzy należą do jednych z najbardziej wiarygodnych podmiotów. Stąd też uzyskanie korzystnej oferty finansowania na nowy samochód nie powinno sprawić wiele problemów. Warto jednak pamiętać o tym, aby dokładnie przeanalizować wszelkie kwestie.

Leasing dla lekarzy- na jakie oferty warto zwrócić uwagę? 

Aby czuć się bezpiecznie podczas wybierania ofert leasingowych, warto poradzić się specjalistów posiadających fachową wiedzę oraz doświadczenie. Zamiast szukania na własną rękę potrzebnych informacji  zdecydowanie lepiej skorzystać z usług doradców, którzy pozwolą wytypować najlepszą ofertę leasingową na podstawie warunków umowy oraz indywidualnych oczekiwań, dzięki czemu bez przeszkód otrzymamy najlepszą ofertę finansowania naszego nowego auta. 

Leasing dla lekarzy i jego korzyści:

 • brak dużej liczby formalności,
 • szybka i przyjemna procedura,
 • korzystna oferta leasingu,
 • możliwość dodatkowej opieki serwisowej przez cały okres użytkowania auta w ramach umowy,
 • możliwość rozliczenia rat leasingowych w kosztach przychodów uzyskanych,
 • profesjonalne doradztwo specjalistów w bogatym zakresie ofert finansowania.

Finansowanie auta a korzyści dla przedsiębiorcy 

Lekarz przedsiębiorca, biorąc auto w umowę leasingu, ma możliwość rozliczenia się z kwot raty leasingowej w kosztach przychodów uzyskanych. Jest to bardzo korzystna sytuacja, która dodatkowo pozwala na obniżenie podstaw opodatkowania. Jednak leasing dla lekarzy niesie za sobą również wiele innych rozwiązań związanych z eksploatacją auta, takie jak, chociażby korzystne pakiety serwisowania w bardzo atrakcyjnych cenach. W tym przypadku zasady są o wiele bardziej przejrzyste oraz zrozumiałe dla leasingobiorcy. Po zakończeniu umowy klient ma możliwość wykupu auta za niewielką kwotę. 

Leasing dla lekarzy samochód z serwisem to korzystna oferta łącząca w sobie usługi w cenie oferty, dzięki czemu leasingobiorca płaci tylko i wyłącznie za zużycie samochodu oraz gwarantowane przez okres trwania zawartej umowy koszty serwisu bez nieprzewidzianych niespodzianek. 

Usługi dodatkowe w leasingu:

 • przegląd i obsługa pojazdu,
 • likwidacja usterek,
 • wymiana opon,
 • dostęp do auta zastępczego,
 • raportowanie i kontrola pojazdu.

Leasing dla lekarzy to oferty o atrakcyjnych warunkach. To także prosty proces zawierający w sobie komfortowy proces finansowania aut wszystkich marek jak również minimum formalności oraz profesjonalne doradztwo. W poszukiwaniu odpowiedniego finansowania dostosowanego do potrzeb rozważ tylko najlepsze rozwiązania. Skontaktuj się z nami poprzez formularz dostępny na stronie i dowiedz się więcej. 

Leasing dla lekarzy kalkulator to sprawne narzędzie pozwalające na uśrednienie ofert najlepszych ofert leasingowych. Dzięki niemu możecie dowiedzieć się, z jakimi kosztami należy liczyć się, poszukując odpowiedniej dla siebie oferty leasingowej. Dodatkowo służymy pomocą oraz podpowiadamy, na jakie kwestie warto sprawdzić oraz czego lepiej unikać przeglądając poszczególne oferty leasingowe.

Sprawdź swój indywidualny koszt leasingowania pojazdu. Zobacz, ile to kosztuje naprawdę. Skorzystaj z kalkulatora i oblicz raty leasingowe. Nasi specjaliści zaprezentują indywidualną ofertę leasingu po wysłaniu formularza kontaktowego. 

Leasing dla lekarzy jako korzystna forma finansowania 

Leasing to jedna z najczęściej wybieranych form finansowania. Dzięki niej leasingobiorca może korzystać z rzeczy bez konieczności uiszczania za nią całej kwoty. Obowiązany jest on jednak do wpłaty niewielkiego wkładu własnego, a pozostała kwota wpłacana jest w comiesięcznych ratach przez okres trwania zawartej umowy. Warto pamiętać o tym, że przez cały czas użytkowania przedmiot umowy nie należy do leasingobiorcy. Jednak gdy czas jej trwania się zakończy, klient ma możliwość wykupienia go za niewielką kwotę albo wybrania innego przedmiotu, w tym przypadku pojazdu i zawarcia ponownej umowy leasingowej. 

Leasing umożliwia zakup potrzebnego sprzętu przy minimalnym nakładzie finansowym ze strony przedsiębiorcy. Warto wybrać tę usługę szczególnie wtedy, gdy nie chcemy utracić płynności finansowej działalności. Dlatego też jest to szczególnie korzystne rozwiązanie w przypadku lekarzy. Dzięki temu mogą oni uzyskać wymarzony samochód, pokrywając tylko niewielką część jego wartości, a pozostałość spłacając w wygodnej formie comiesięcznych rat leasingowych. 

Oferujemy wieloetapową pomoc naszych specjalistów w bogatym zakresie leasingu.

Specjalnie dla Państwa grupy zawodowej, we współpracy z największymi firmami leasingowymi, przygotowaliśmy ofertę finansowania urządzeń i sprzętu medycznego, kosmetycznego, laboratoryjnego oraz diagnostycznego. Pożyczka medyczna czy leasing udzielane są w ramach procedur uproszczonych na podstawie krótkiego wniosku i dokumentu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe. O pożyczkę medyczną lub leasing mogą ubiegać się zarówno lekarze kontraktowi jak i lekarze świadczący swoje usługi prywatnie.

Decydując się na operacyjny leasing dla lekarzy, mogą Państwo nie tylko zakupić niezbędny sprzęt, ale także odnieść szereg korzyści podatkowych. Korzystający z tego rodzaju rozwiązania są uprawnieni do zaliczenia do kosztów uzyskania przychodów wstępnej opłaty leasingowej, rat leasingowych, wydatków związanych z eksploatacją nabytych urządzeń oraz kosztów ubezpieczenia. Nasza oferta leasingu sprzętu medycznego pozwala na uzyskanie niezwykle atrakcyjnej propozycji, dostosowanej do Państwa indywidualnych oczekiwań i potrzeb. 

Główne korzyści naszej oferty leasingu dla lekarzy to:

 • Możliwości finansowania w formie pożyczki, leasingu operacyjnego bądź finansowego;
 • Możliwość finansowania od pierwszego dnia działalności;
 • Finansowanie do 100% wartości urządzenia lub sprzętu medycznego;
 • Brak wymogu zaangażowania własnych środków;
 • Uproszczone procedury i szybki czas realizacji transakcji;
 • Brak prowizji za udzielenie finansowania;
 • Okres finansowania od 1 roku do 8 lat;
 • Możliwość finansowania zarówno nowego jak i używanego sprzętu i urządzeń;
 • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia.

Jesteś zainteresowany leasingiem dla lekarzy lub masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *