Leasing dla nowych firm

Wiemy, że rozpoczęcie działalności często wiąże się z inwestycjami we wszystkie niezbędne ruchomości niezbędne do wykonywania zawodu. Samochód, komputer, fotel stomatologiczny, maszyny i inne przedmioty możesz nabyć w formie leasingu już od pierwszego dnia od zarejestrowania firmy! We współpracy z naszymi partnerami przygotowaliśmy specjalną ofertę dla firm takich jak Twoja.

Leasing dla nowych firm stanowi wygodną formę finansowania inwestycji, a co więcej, nie wymaga wysokich zabezpieczeń. Tego typu rozwiązanie jest dedykowane dla osób powyżej osiemnastego roku życia, które założyły własną działalność gospodarczą i poszukują bezpiecznych źródeł finansowania, stanowiących ciekawą alternatywę dla kredytu. Wniosek o leasing dla nowych firm można złożyć już w dniu założenia przedsiębiorstwa. Dzięki leasingowi dla nowych firm można zakupić różnego rodzaju środki trwałe, w tym między innymi samochody osobowe, dostawcze, ciągniki siodłowe, pojazdy specjalne oraz maszyny budowlane. 

Główne korzyści naszej oferty leasingu dla nowych firm to:

  • Możliwość finansowania od pierwszego dnia od zarejestrowania firmy
  • Brak wymogu zaangażowania własnych środków
  • Uproszczone procedury i szybki czas realizacji transakcji
  • Brak prowizji za udzielenie leasingu
  • Okresy leasingu od 1 roku do 8 lat
  • Możliwość leasingu nowych i używanych ruchomości

Decydując się na leasing dla nowych firm, zyskujesz łatwy sposób na sfinansowanie zakupu nowych sprzętów bądź pojazdów w swojej firmie. Wybierając tego rodzaju rozwiązanie, musisz wiedzieć, że do kosztów uzyskania przychodu będziesz mógł wliczyć zarówno wpłatę początkową, jak również czynsze leasingowe. Dodatkowo, ubiegając się o tego typu ułatwienie dla przedsiębiorców, jakim jest leasing dla nowych firm, nie płacisz całego podatku VAT od razu, ponieważ jest on naliczany oddzielnie dla poszczególnych rat leasingowych.

Jesteś zainteresowany leasingiem dla nowych firm lub masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *