Alior Leasing – szczegóły oferty, kontakt i opinia

Leasing jest obecnie jedną z najbardziej popularnych form finansowania – nie tylko przedsiębiorstw, ale coraz częściej również osób prywatnych. Od pewnego czasu zastanawiasz się nad skorzystaniem z leasingu i zaczynasz rozglądać się za najbardziej korzystną ofertą? Dowiedz się wszystkiego o Alior Leasing – co znajdziesz w ofercie, jak się skontaktować i jaka jest nasza opinia! 

Alior Leasing – oferta leasingu dla wymagających

Alior Leasing to doskonała oferta dla wszystkich przedsiębiorców. Firma oferuje między innymi leasing na samochody, maszyny i urządzenia, w tym:

 • leasing na samochody osobowe i dostawcze do 3,5 t, 
 • leasing na samochody ciężarowe, a także na naczepy, przyczepy i ciągniki siodłowe, 
 • leasing na różnego rodzaju maszyny i urządzenia dla firm, w tym maszyny budowlane, maszyny poligraficzne czy maszyny dla przemysłu spożywczego, 
 • leasing na panele fotowoltaiczne. 

Jak widać, oferta Alior Leasing jest bardzo szeroka – to jeden z powodów, dla których tak wielu przedsiębiorców decyduje się na skorzystanie z usług leasingowych tej właśnie firmy. 

Ciekawe promocje w dla klientów – naprawdę warto!

Alior Leasing jest nowoczesną firmą, która nieustannie udoskonala ofertę dla swoich klientów. Jednocześnie mogą oni korzystać z wielu ciekawych promocji i specjalnych ofert. Doskonałym przykładem może być akcja Alior Leasing „3 x 0”. O co chodzi w akcji? Otóż to propozycja przede wszystkim dla osób, które chcą zmniejszyć koszty prowadzenia firmy. 

Dzięki promocji Alior Leasing „3 x 0” osoby, które zdecydują się na zakup pojazdu do 3,5 tony, przez pierwsze trzy miesiące trwania umowy spłacają jedynie ratę leasingu – z kwotą kapitału równą 0 złotych. Dzięki temu na samym początku korzystania z leasingu przedsiębiorca może liczyć na jeszcze niższe koszty. 

Alior Leasing daje również możliwość wzięcia udziału w aukcjach poleasingowych, co jest doskonałą okazją do zakupu pojazdów czy sprzętu i maszyn w bardzo korzystnej cenie. 

Zgłoszenie szkody w Alior Leasing

Alior Leasing zapewnia klientom pełne wsparcie szkodowe. Zgłoszenie szkody w Alior Leasing jest bardzo proste. Wystarczy skontaktować się z firmą telefonicznie pod numerem 32 745 65 00. Co bardzo istotne, ze wsparcia szkodowego Alior Leasing można skorzystać 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu. 

Na jakie wsparcie mogą liczyć klienci Alior Leasing? 

 • możliwość skorzystania z pojazdu zastępczego do czasu naprawienia szkody, 
 • bezpłatne holowanie uszkodzonego pojazdu do serwisu, 
 • naprawy pojazdów odbywają się wyłączeni w zaufanych, autoryzowanych serwisach, które cieszą się dużym uznaniem, 
 • klienci Alior Leasing mogą liczyć na minimum formalności, a także na dopłatę VAT dla umów leasingu, co jest bardzo korzystnym finansowo rozwiązaniem. 

Obsługa klientów w Alior Leasing przebiega bardzo sprawnie, co z pewnością zostanie docenione przez osoby, które nie chcą zbyt długo czekać zarówno na samo finansowanie, jak i na późniejszą obsługę czy na wsparcie szkodowe. 

Alior Leasing – kontakt i infolinia

Chcesz skontaktować się z Alior Leasing, aby poznać szczegóły oferty? A może masz pytania odnośnie zasad współpracy? Alior Leasing posiada specjalistyczną infolinię, gdzie wykwalifikowani pracownicy odpowiadają na wszystkie pytania. Aby skontaktować się z infolinią Alior Leasing, należy zadzwonić pod numer 32 745 64 56.

Alior Leasing przygotowało także wiele innych wygodnych form kontaktu, zarówno dla klientów, jak i dla osób zainteresowanych ofertą: 

 • dok@aliorleasing.pl – pod tym adresem mogą kontaktować się klienci Alior Leasing, 
 •  32 745 64 56 – numer telefonu dla wszystkich klientów, 
 • ul. T. Szewczenki 8, 40-855 Katowice – wszystkie dokumenty w formie papierowej można wysyłać drogą pocztową na ten adres.

Warto wiedzieć, że Alior Leasing posiada siedziby stacjonarne w wielu miastach w Polsce, między innymi w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Zielonej Górze, w Krakowie, a także w wielu mniejszych miastach. Jeśli zależy Ci na spotkaniu z przedstawicielem firmy, koniecznie sprawdź na stronie https://www.aliorleasing.pl/page/kontakt, czy w Twoim mieście znajduje się siedziba Alior Leasing! 

Alior Leasing – opinie

Chcesz skorzystać z oferty Alior Leasing, ale zastanawiasz się, jakie są opinie na temat firmy? Większość opinii jest bardzo pozytywna. Przedsiębiorcy doceniają Alior Leasing przede wszystkim za to, że formalności nie zajmują zbyt wiele czasu, a cały proces jest maksymalnie uproszczony. Dzięki temu czas oczekiwania jest krótki, co jest szczególnie doceniane przez osoby zainteresowane leasingiem. Dodatkowo Alior Leasing zbiera pozytywne opinie także dzięki szerokiej ofercie – można tutaj liczyć nie tylko na finansowanie samochodów, ale też wielu maszyn, a nawet fotowoltaiki. 

W naszej opinii Alior Leasing jest firmą, z którą warto zapoznać się bliżej – tym bardziej, że oferta Alior Leasing wydaje się naprawdę konkurencyjna!