Peugeot leasing – ciekawa propozycja do firmy

Polscy przedsiębiorcy chwalą sobie samochody marki Peugeot, szczególnie te dostawcze. Są one dla nich nieocenioną pomocą w wykonywaniu codziennych obowiązków. Peugeot wychodzi im naprzeciw ze swoją ofertą leasingu, która pozwoli na powiększenie lub odświeżenie floty w rozsądnej cenie.

Francuski szyk Peugeota

Peugeot to marka z jedną z najdłuższych historii na rynku motoryzacyjnym. Przedsiębiorstwo powstało w 1810 r. i na początku skupiało się na produkcji wyrobów ze stali. Już w 1889 roku rozpoczęło podbój właściwie nieistniejącego wtedy obszaru samochodów osobowych, tworząc swój trójkołowy automobil. W 1948 r. z taśmy produkcyjnej zjechał pierwszy pełnoprawny samochód – Peugeot 203. Na przestrzeni lat koncern wielokrotnie odnosił różnego rodzaju sukcesy, np. dwukrotne zdobycie tytułu mistrza świata WRC przez kierowców Peugeota 205, czy też dwukrotną wygraną legendarnego rajdu Paryż-Dakar. Obecnie Peugeot to marka skierowana głównie do klientów poszukujących auta do codziennego przemieszczania się. W ofercie jednak znajdziemy szczególne modele – bardzo popularne samochody użytkowe jak Peugeot Partner i Peugeot Boxer, a nawet futurystyczny prototyp wyścigowy 9X8 Hypercar.

Leasing Peugeota

Peugeot oferuje leasing samochodów we współpracy z Banque PSA Finance. Program otrzymał nazwę Free2Move Lease, a u podstaw jego założeń leży niska miesięczna rata. Ciekawym rozszerzeniem oferty są dodatkowe usługi wspierające mobilność floty – usługi serwisowe, pełne ubezpieczenie, Assistance, samochód zastępczy, karty paliwowe, raportowanie oraz wspomniana usługa telematyczna (Connect Fleet).

Free2Move Lease to leasing operacyjny skierowany przede wszystkim do większych flot oraz średnich i małych firm ceniących sobie mobilność i komfort związany z obsługą samochodów. Peugeot oczywiście nie wyklucza klientów, którzy potrzebują jednego auta – oni również mogą skorzystać z oferty.

Duży plus należy się Peugeotowi za przejrzystość warunków finansowania. Każdy klient może w pełni online skonfigurować swój samochód i zapoznać się z wysokością pierwszej wpłaty i rat miesięcznych.

Za co klienci jeszcze przedsiębiorcy cenią leasing Peugeota?

  • przewidywalny, niski koszt leasingu,
  • dostosowana do możliwości finansowych wpłata początkowa (od 1 PLN do 45% wartości samochodu),
  • elastyczny okres umowy – od 24 do 60 miesięcy.

Obecnie wszystkie nowe modele Peugeota objęte są promocyjną ofertą leasingu. Jego koszt leasingu to 101% dla umowy na 24 miesiące, wpłaty początkowej 45%, wartości wykupu 19%.

Modele Peugeota dostępne w leasingu

Przedsiębiorcy mogą wybierać spośród wszystkich dostępnych modeli Peugeota w dowolnej wersji wyposażenia. Dużym zainteresowaniem klientów cieszą się modele użytkowe – Peugeot Partner, Boxer i Expert. Pozwalają one na transport większych ładunków, co jest często bardzo ważne dla przedsiębiorców. Wszystkie modele dostawcze dostępne są w wersji z silnikiem elektrycznym. Dzięki temu koszty bieżącego użytkowania mogą być znacząco niższe.

Klienci o nieco mniejszych potrzebach, którzy szukają głównie samochodu do codziennego przemieszczania się, mogą skupić się na propozycji klasycznych aut osobowych. Również wśród nich znajdziemy modele z napędem elektrycznym lub hybrydowym. Dla wymagających większych wrażeń z jazdy Peugeot przygotował specjalny model – 508 Sport Engineered. 360 KM, 5,2 sekundy do 100 km/h, dynamiczna linia i dopracowane wyposażenie mogą zachwycić nie jedną osobę.

Jak widać w ofercie znajdziemy samochody „pracujące”, rodzinne i sportowe – dla każdego coś miłego.

Opinie o leasingu Peugeot

Największą zaletą leasingu Peugeota jest niska miesięczna rata. Marka znana jest z tego, że potrafi mocno konkurować ceną, zapewniając przy tym wysoką jakość samochodów. Na uwagę zasługuje także szeroki pakiet usług dodatkowych – ubezpieczeń, serwisu, samochodów zastępczych. Przy tych niezaprzeczalnych zaletach mamy także dość duży wybór modeli, które wyróżnia europejski, elegancki design. Jeżeli zależy Ci na znalezieniu najbardziej korzystnej oferty leasingu, koniecznie skorzystaj z kalkulatora leasingowego. To gwarancja najniższej ceny dla osób, które są zainteresowane leasingiem Peugeota do firmy!