Leasing Lexusa – luksusowe auto dla przedsiębiorców

Swoboda przemieszczania się jest szczególnie ważna dla aktywnych przedsiębiorców. W związku z tym potrzebują oni wygodnych rozwiązań, które w pierwszej kolejności odpowiedzą na tę podstawową potrzebę, ale także będą atrakcyjne pod względem kosztowym. Odpowiedzią na obie kwestie może być leasing samochodu firmowego. Swoją ofertę w tym zakresie przygotował Lexus. Sprawdźmy, jakie są warunki tego japońskiego koncernu.

Lexus, czyli luksus w przystępnej cenie

Lexus to siostrzana marka jednego z liderów popularności wśród producentów samochodów na świecie – Toyoty. Została założona w 1989 r. jako odpowiedź Toyoty na ofertę obecnych już na rynku luksusowych marek. Już w 2007 roku firma analizująca rynki motoryzacyjne J.D. Power and Associates uznała Lexusa za najbardziej wartościową markę na rynku amerykańskim, co obrazuje jak wielkim i błyskawicznym sukcesem okazała się ta decyzja.

Przez lata Lexus systematycznie powiększał gamę modelową. Początkowo opierał się na prestiżowych sedanach. Japończycy nie pozostawali jednak głusi na rynkowe trendy i już na początku lat 90. otworzyli erę dzisiejszych SUV-ów. Model RX stał się hitem sprzedażowym dzięki nowoczesnym technologiom, niezawodności i wysokiej jakości wykończeniu. Tylko w znalazło w pierwszym roku w USA kupiły go 42 tysiące klientów. Lexus RX to legenda także dlatego, że był pierwszym na świecie autem z napędem hybrydowym – taka wersja została zaprezentowana już w 2000 r.

Inżynierowie Lexusa zawsze są pół kroku przed konkurencją. Na przestrzeni działalności marki wprowadzili na rynek wiele przełomowych rozwiązań – nawigację satelitarną, 8-stopniową, automatyczną skrzynię biegów, cyfrowe lusterka wsteczne i wiele innych. Przede wszystkim jednak nacisk kładą na ekologię zgodnie ze swoją polityką, według której samochody powinny stanowić coraz mniejsze obciążenie dla środowiska.

Leasing Lexusa – Kinto One

Toyota i Lexus to marki znane z tego, że każdy projekt to rewolucja i wydarzenie iście filozoficzne. Nie inaczej jest w przypadku oferty leasingu. Koncern wyszedł od tego, że przedsiębiorcy powinni móc korzystać z błyskawicznej i bardzo elastycznej usługi, dostosowanej do ich trybu życia. KINTO zapewnia możliwość płynnego wyboru samochodu oraz elastycznej formy jego finansowania.

Leasing niższych rat

Leasing niższych rat Lexusa to oferta o poniższych warunkach finansowania:

  • dowolność wpłaty własnej w zakresie od 0% do 40%,
  • umowa na okres od 24 do 48 miesięcy,
  • stałe raty miesięczne niższe nawet o 50% w porównaniu leasingu operacyjnego,
  • wszystkie koszty serwisowe w jednej racie,
  • wliczanie miesięcznych rat jako koszt uzyskania przychodu i odliczasz VAT,
  • trzy sposoby zakończenia umowy – wymiana auta na nowe, zwrot lub wykup/

Usługi dodatkowe w ramach leasingu

Z jakich usług dodatkowych możesz skorzystać w ramach leasingu Lexusa? 

Serwis

Przeglądy, naprawy i wymiana części eksploatacyjnych realizowane wyłącznie w autoryzowanych stacjach obsługi.

Auto zastępcze

Gwarancja udostępnienia samochodu zastępczego na czas naprawy lub usuwania szkody.

Opony

Sezonowa wymiana i przechowywanie opon, wymiana uszkodzonej opony lub zużytego kompletu.

Wsparcie Klienta

Doradcy Lexusa są dostępni dla klientów przez cały rok, przez całą dobę. Odpowiedzą na wszystkie pytania związane z leasingiem i użytkowaniem samochodu.

Modele Lexusa dostępne w leasingu

Przedsiębiorcy mogą zdecydować się pięć modeli z oferty Lexusa. Do dyspozycji mają luksusowe SUV-y, sedany i crossovery. Każde z nich ma niepowtarzalny charakter i odpowiada potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów. Samochody dostępne są w wersjach z napędem hybrydowym. Miejski crossover Lexus UX to auto w pełni elektryczne.

Opinia o leasingu Lexusa

Leasing KINTO One to nowatorskie rozwiązanie, które łączy w sobie korzyści z użytkowania samochodu z elastycznością umowy. Lexus wyróżnia się na tle konkurencji szerokim pakietem usług dodatkowych, które mają na celu zdjęcie z klienta konieczności troszczenia się o formalności i czynności eksploatacyjne. Klientów przyciąga też nowoczesny charakter samochodów, bezawaryjność i najwyższa jakość wykonania.

Zainteresował Cię leasing Lexusa? Koniecznie skorzystaj z kalkulatora leasingowego, dzięki któremu w kilka minut znajdziesz najlepszą ofertę finansowania dla swojej firmy!