O nas

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na stronę pierwszego polskiego internetowego brokera leasingowego leasing123.pl. Za pośrednictwem serwisu możecie Państwo zakupić w formie leasingu oferowanego przez największe towarzystwa leasingowe, nowe i używane środki trwałe renomowanych producentów i dostawców.

Dzięki innowacyjnemu i unikalnemu charakterowi naszej platformy, możecie Państwo porównać aktualne oferty leasingu przygotowane przez naszych Partnerów, a następnie złożyć zapytanie ofertowe lub wniosek o udzielenie leasingu po dokonaniu wstępnej oceny zdolności kredytowej.

Serwis dedykowany jest dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą oraz mikro i małych przedsiębiorstw, które poszukują dedykowanej formy finansowania na różnych etapach swojej działalności. Dzięki ogólnopolskiemu zasięgowi, możecie Państwo skorzystać z naszej oferty w dowolnym miejscu prowadzonej działalności gospodarczej.

Na naszej stronie znajdziecie Państwo także bieżące informacje prasowe i rynkowe na temat branży leasingowej oraz naszych Partnerów. leasing123.pl pozwoli w łatwy sposób znaleźć najważniejsze dokumenty i regulacje prawne oraz publikacje dotyczące leasingu.

Zespół leasing123.pl

Zespół

Zespół naszego portalu to profesjonaliści z zakresu leasingu, rozwiązań IT, marketingu z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi promocji, prawa i finansów. 

Misja

Popularyzacja leasingu poprzez zwiększenie świadomości oraz dostępności usług leasingowych.