BNP Paribas leasing – szczegóły oferty, kontakt i opinia o firmie

Wzrost zainteresowania przedsiębiorców leasingiem samochodów osobowych i dostawczych spowodował, że na oferowanie takiej formy finansowania poza producentami aut decyduje się coraz więcej firm. Wśród nich znajdziemy także banki, a jednym z nich jest BNP Paribas Bank Polska. Sprawdziliśmy ofertę leasingu tej instytucji.

Leasing z BNP Paribas

BNP Paribas Bank Polska oferuje finansowanie różnego rodzaju środków trwałych na potrzeby przedsiębiorstw. Ubiegać możemy się między innymi o leasing samochodów osobowych i dostawczych o wartości już od 20 000 zł.

BNP Paribas Bank Polska w swojej ofercie podkreśla następujące warunki:

 • szybka decyzja kredytowa – w przeciwieństwie na przykład do kredytu bankowego, gdzie czas oczekiwania na decyzję może być bardzo długi,
 • proste procedury – minimum formalności, co z pewnością zostanie docenione przez przedsiębiorców i pracowników, którzy nie mają zbyt wiele czasu,
 • elastyczny harmonogram spłat – idealna opcja dla firm, które mają zróżnicowany przychód w różnych okresach w ciągu roku,
 • możliwość realizacji planów inwestycyjnych przy ograniczonym zaangażowaniu środków własnych – dobra okazja do zyskania dodatkowych środków,
 • wkład własny o 0% – ciekawa propozycja dla początkujących firm,
 • nieograniczona maksymalna kwota finansowania – to zdecydowanie wyróżnia Leasing BNP Paribas na tle konkurencji,
 • możliwość wyboru waluty – polski złoty lub euro,
 • oprocentowanie stałe lub zmienne.

Rodzaje leasingu w BNP Paribas

Jeżeli chodzi o leasing w BNP Paribas Bank Polska, warto wspomnieć, że do wyboru mamy trzy produkty:

 • leasing operacyjny – cała rata leasingowa stanowi koszt uzyskania przychodu,
 • leasing finansowy – amortyzacja + odsetki są kosztem uzyskania przychodu, VAT jest płatny z góry,
 • leasing zwrotny – zakup środków trwałych nabytych przez leasingobiorcę w ciągu ostatnich 12 miesięcy z równoczesnym oddaniem ich do dalszego użytkowania na warunkach ustalonych w umowie.

Kalkulator leasingowy BNP Paribas

Firma BNP Paribas niestety nie udostępnia na swojej stronie kalkulatora leasingowego, co z pewnością może być zawodem dla wielu osób. Tego rodzaju kalkulator leasingowy jest obecnie chętnie wykorzystywany przez przedsiębiorców, którzy lubią oszacować miesięczne wydatki firmy z dużym wyprzedzeniem. Miejmy nadzieję, że już niebawem na stronie internetowej BNP Paribas pojawi się nowoczesny i ogólnodostępny kalkulator leasingowy. 

BNP Paribas – nie tylko leasing samochodów

Choć samochody z całą pewnością najczęściej stanowią przedmiot leasingu, obecnie coraz więcej osób decyduje się też na finansowanie maszyn czy sprzętu do firmy. BNP Paribas, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, stale poszerza swoją ofertę. Obecnie w firmie można skorzystać z leasingu między innymi maszyn i urządzeń, maszyn rolniczych, maszyn poligraficznych, maszyn do produkcji żywności i wielu innych. Co ważne, wszystkie oferowane w leasingu maszyny i urządzenia spełniają najwyższe standardy i są bardzo nowoczesne, a oferta finansowania w BNP Paribas jest bardzo korzystna. 

Jeżeli zastanawiasz się, czy skorzystać leasingu, czy z kredytu, to w BNP możesz skorzystać z obu opcji. Leasing lepszy jest, gdy umowę podpisujemy z firmą, a pożyczka, gdy umowa jest z osobą prywatną.

Leasing BNP Paribas – kontakt z firmą

Aby skontaktować się z Leasing BNP Paribas, możesz skorzystać z jednej z dostępnych możliwości kontaktu. 

 1. Kontakt telefoniczny pod numerem 22 566 96 88. 
 2. Kontakt mailowy pod adresem klient@corp.bnpparibas.com
 3. Zapytania ofertowe: wsparcie.leasing@corp.bnpparibas.com
 4. Reklamacje: reklamacje@corp.bnpparibas.com lub tel. 22 566 96 88 (wewn. 7). 

Adres siedziby:

BNP Paribas Lease Group Sp. z o.o.

ul. Grzybowska 78

00-844 Warszawa

Jak widać, możliwości kontaktu w sprawie leasingu w BNP Paribas – niezależnie od tego, czy chodzi o zapytanie ofertowe, czy też o obsługę aktualnych klientów – jest całkiem sporo. 

Opinie o leasingu BNP Paribas

Leasing BNP Paribas to wygodna forma finansowania dla przedsiębiorców, którzy chcą objąć nim samochody różnych marek lub wiele rodzajów samochodów i maszyn. Maksymalna kwota leasingu jest ograniczona jedynie możliwościami finansowymi firmy. Co więcej, finansować można także środki kupione nawet rok wcześniej na zasadach leasingu zwrotnego – to konkurencyjna propozycja, rzadko dostępna na rynku.