EFL Leasing – szybki leasing dla przedsiębiorców

Europejski Fundusz Leasingowy, czyli EFL Leasing, to obecnie jedna z najlepiej rozpoznawalnych firm leasingowych w Polsce. Przedsiębiorcy doceniają ją przede wszystkim za możliwość błyskawicznego zawarcia umowy oraz za korzystne warunki. Sprawdź, czy oferta ELF Leasing może spełnić Twoje oczekiwania!

 

Europejski Fundusz Leasingowy – szczegóły oferty

EFL Leasing to firma, która ma bardzo szeroką ofertę. Dawno minęły czasy, kiedy firmy leasingowe oferowały przedsiębiorców wyłącznie finansowanie samochodów osobowych do firmy. Dzisiaj, aby zachęcić klientów do skorzystania z oferty, firmy leasingowe muszą nieustannie ją poszerzać. EFL Leasing jest tutaj dobrym przykładem firmy, która dopasowuje swoje działania do oczekiwań aktualnych i potencjalnych klientów. 

Obecnie w ofercie firmy znaleźć można między innymi leasing: 

 • samochodów osobowych, 
 • pojazdów dostawczych
 • samochodów ciężarowych, 
 • maszyn i urządzeń, 
 • sprzętu budowlanego, 
 • nowoczesnego sprzętu rolniczego, 
 • sprzętu IT, 
 • różneg typu sprzętu medycznego, 
 • motocykli. 

Widać zatem, że oferta jest naprawdę bardzo szeroka. Firma oferuje także wynajem długoterminowy czy faktoring. 

Dlaczego warto zdecydować się na leasing?

Obecnie leasing cieszy się dużym uznaniem przedsiębiorców, głównie z uwagi na fakt, że jest to bardzo dobra alternatywa dla zakupu jednorazowego, a także dla kredytu w banku. Dlaczego? Konieczność dokonania sporego wydatku, na przykład kilkudziesięciu czy nawet kilkuset tysięcy złotych na pojazd lub sprzęt, może bardzo negatywnie wpłynąć na firmowy budżet. Dzięki leasingowi firma może zacząć korzystać ze sprzętu lub pojazdu od razu, płacąc miesięczne raty. Jest to o wiele mniejsze obciążenie finansowe dla firmy. Tak samo jest w przypadku kredytu. Tutaj czas oczekiwania może być naprawdę długi. Leasing w EFL to dobre rozwiązanie również z tego względu, że czas oczekiwania jest krótki, a wszystkie formalności zajmują niewiele czasu. 

Dodatkowe korzyści dla przedsiębiorców

Oprócz możliwości skorzystania z bardzo szerokiej oferty, klienci EFL Leasing mogą liczyć na wiele dodatkowych korzyści. Wśród nich warto wymienić między innymi: 

 • minimum formalności – to jeden z powodów, dla których leasing jest tak chętnie wybierany przez przedsiębiorców. W końcu czas to pieniądz, 
 • szybkie podpisanie umowy – po co czekać, skoro z leasingowanego pojazdu lub sprzętu można zacząć korzystać niemal od razu? EFL Leasing to gwarancja szybkiego podpisania umowy, 
 • Leasing Swobodny – firma oferuje możliwość samodzielnego zmieniania wysokości rat, w zależności od aktualnej sytuacji w firmie. Bez wychodzenia z domu przedsiębiorca może obniżać lub podwyższać raty leasingu, 
 • możliwość obniżenia trzech rat w roku do 1 zł, 
 • możliwość zmiany wysokość rat nawet przez sześć miesięcy w roku, 
 • wygodny dostęp do portalu klienta.

Leasing Swobodny to całkowita nowość na rynku, która została wprowadzona przez Europejski Fundusz Leasingowy. Firma zdecydowała się na taki krok, biorąc pod uwagę fakt, że sytuacja finansowa w firmach nie jest niezmienna. Wręcz przeciwnie – w skali roku w budżecie firmy sytuacja może być zmienna, dlatego też EFL Leasing proponuje klientom takie rozwiązanie. Jest ono zdecydowanie warte rozważenia. 

EFL Leasing – kontakt i infolinia

Aby skontaktować się z firmą EFL Leasing, można skorzystać z jednej z kilku dostępnych możliwości kontaktu:

 • infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 – numer telefonu 01 404 444 lub 71 377 77 77,
 • portal klienta dostępny pod adresem https://klient.efl.com.pl/
 • formularz kontaktowy na stronie internetowej, w którym można złożyć zapytanie ofertowe https://efl.pl/pl/zapytanie-ofertowe/

Oczywiście z firmą można również skontaktować się osobiście, odwiedzając jedną z placówek stacjonarnych. Ich listę można znaleźć na stronie internetowej EFL Leasing. 

Jak zgłosić szkodę?

Aby zgłosić szkodę w firmie EFL Leasing, należy skontaktować się z pracownikiem Centrum Likwidacji Szkód. Informacje na ten temat dostępne są na stronie https://efl.pl/pl/obsluga-klienta/centrum-likwidacji-szkod. Wystarczy skontaktować się telefonicznie pod numerem telefonu 801 404 444 lub 71 377 77 77. Największe zalety zgłaszania szkód w EFL Leasing to możliwość otrzymania darmowego samochodu zastępczego, szybka likwidacja szkody oraz monitoring przebiegu naprawy. Klient nie ponosi również kosztów VAT, dzięki czemu naprawa jest tańsza. 

Nasza opinia o Europejskim Funduszu Leasingowym 

Europejski Fundusz Leasingowy, czyli EFL Leasing, to idealna propozycja dla przedsiębiorców, którzy szukają ciekawej oferty leasingu dla swojej firmy. Co istotne, EFL oferuje możliwość zmiany wysokości rat w skali roku, co z pewnością dla wielu przedsiębiorców może mieć istotny wpływ na wybór oferty leasingu.