Millenium Leasing – szczegóły oferty, kontakt i infolinia, zgłoszenie szkody

Leasing to obecnie jedna z najbardziej popularnych form finansowania wśród przedsiębiorców. Coraz częściej leasing staje się doskonałą alternatywą dla kredytu, w przypadku którego koszty potrafią być o wiele wyższe, a czas oczekiwania na decyzję – dłuższy. Obecnie ceniony jest nie tylko leasing samochodów osobowych, ale też innych pojazdów, a także urządzeń i maszyn, sprzętu IT czy fotowoltaiki. Ty również zastanawiasz się nad skorzystaniem z finansowania? Sprawdź, czy Millenium Leasing to dobra propozycja dla Ciebie. 

Millenium Leasing – czy to dobra oferta dla Twojej firmy?

Wybierając ofertę leasingu dla swojego przedsiębiorstwa, warto zwrócić uwagę na kilka elementów. Istotna jest nie tylko cena, ale też usługi dodatkowe, obsługa czy okres finansowania. Jako że obecnie wiele firm szuka finansowania nie tylko samochodu, ale też maszyn czy sprzętu, ogromne znaczenie ma to, jak szeroka jest oferta danej firmy leasingowej. 

Jak się okazuje, Millenium Leasing wychodzi naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców. Oferta jest niezwykle szeroka. Można znaleźć w niej między innymi leasing: 

 • środków transportu – w tym transportu ciężkiego, a nawet szynowego i morskiego, 
 • maszyn i urządzeń, takich jak maszyny budowlane i przemysłowe, 
 • nieruchomości, 
 • instalacji fotowoltaicznych. 

Dodatkowo Millenium Leasing daje możliwość skorzystania z wielu usług dodatkowych, takich jak: 

 • zakup sprzętu poleasingowego, 
 • korzystna oferta ubezpieczeniowa, 
 • fundusze poręczeniowe, 
 • finansowanie bez angażowania środków własnych, 
 • Leasing Bezpieczna Spłata. 

Obsługa w Millenium Leasing jest na najwyższym poziomie. Klienci mogą zdalnie zawrzeć umowę leasingu, a formalności są ograniczone do minimum. 

O co chodzi w ofercie Leasing Bezpieczna Spłata?

Bezpieczna Spłata w Millenium Leasing to gwarancja, że rata leasingu będzie stała – nie wzrośnie ona nawet przy długim okresie finansowania. Rata jest stała przez cały okres trwania umowy, bez względu na różnorodne czynniki, jak na przykład inflacja. To bardzo korzystne rozwiązanie dla przewidujących przedsiębiorców, którzy obawiają się, że rata leasingu może wzrosnąć na przykład po roku czy dwóch finansowania. Oczywiście warto zwrócić uwagę na tę kwestię jeszcze przed podpisaniem umowy. Jeśli znajduje się w niej zapis, że rata może zostać podniesiona o kilka procent, w zależności od jakichś elementów, trzeba koniecznie o to dopytać. W przypadku oferty Millenium Leasing nie ma takiego ryzyka – właśnie dzięki Bezpiecznej Spłacie. 

Jak zgłosić szkodę w Millenium Leasing? 

Zastanawiasz się, jak wygląda zgłoszenie szkody lub wypadku w Millenium Leasing? Okazuje się, że to bardzo proste. Wystarczy skontaktować się z firmą, dzwonić pod numer telefonu 801 572 572. Jeśli chcesz zgłosić szkodę, będąc poza granicami Polski, wystarczy, że zadzwonisz pod numer +48 22 122 31 77. 

Wiele ważnych informacji można również znaleźć na stronie internetowej Millenium Leasing https://www.millennium-leasing.pl/zglaszanie-szkody-lub-wypadku. Są tu odpowiedzi na pytania między innymi o to, jak wezwać Assistance Millenium Leasing czy jak skorzystać z ubezpieczenia GAP. 

Osoby korzystające z leasingu Millenium mogą korzystać ze specjalnej sieci naprawczej Millenium Leasing, w ramach której: 

 • otrzymasz bezpłatny samochód zastępczy, 
 • możesz liczyć na bezgotówkowe rozliczenie szkody, 
 • otrzymasz gwarancję na wymieniane elementy,
 • i wiele innych. 

Zdecydowanie warto skorzystać z oferty firmy, bo obsługa w przypadku szkody jest na najwyższym poziomie. 

Millenium Leasing – kontakt i infolinia

Jeśli chcesz skontaktować się z przedstawicielem firmy Millenium Leasing, możesz skorzystać z infolinii, która dostępna jest pod numerem 801 681 188. Czynna jest ona od poniedziałku do piątku w godzinach 08:30-16:30.

Można również zamówić kontakt z firmą, uzupełniając formularz dostępny pod linkiem https://www.millennium-leasing.pl/. Wystarczy podać województwo i numer telefonu. Alternatywą jest też złożenie zapytania ofertowego. Można to zrobić pod linkiem https://www.millennium-leasing.pl/. W tym przypadku należy podać województwo, NIP, e-mail, rodzaj leasingu, jego przedmiot, wartość fakturową i walutę, a także pierwszą ratę i okres leasingu. Jest to swego rodzaju kalkulator leasingowy, pozwalający na zapoznanie się ze szczegółami oferty Millenium Leasing. 

Czy warto skorzystać z oferty Millenium Leasing?

Oferta Millenium Leasing jest nie tylko bardzo szeroka, ale też widać, że firma bardzo dba o klientów. Wiele wygodnych form kontaktu, usług dodatkowych i szerokie możliwości finansowania to ogromna zaleta firmy, która przyciąga wielu przedsiębiorców. Jeśli chcesz skorzystać z tej formy finansowania, koniecznie sprawdź, co może zaoferować Ci Millenium Leasing.