Nissan leasing – czy warto zdecydować się na finansowanie auta tej marki?

Przedsiębiorcy bardzo często decydują się na leasingowanie samochodów osobowych. Jest to bez wątpienia jedna z najtańszych i najbardziej elastycznych form finansowania pojazdów, pozwalająca dostosować wysokość opłaty wstępnej i rat do możliwości leasingobiorcy. Sprawdź ofertę leasingu Nissana – jednej z najpopularniejszych marek japońskich w Polsce.

Nissan – najważniejsze informacje o marce

Nissan to jeden najbardziej znanych koncernów motoryzacyjnych. Powstanie marki datuje się na 1911 rok. Co ciekawe, na początku działała ona pod nazwą Datsun. Pierwszy samochód opuścił linię produkcyjną w 1914 roku i nadano mu nazwę DAT. Do najbardziej znanych modeli marki należą Micra, Amlera i Qashqai. Producent oferuje bardzo szeroki wachlarz możliwości. Każdy kierowca znajdzie odpowiadający jego potrzebom. Dodatkową zaletą może być przystępność cenowa. To właśnie ze względu na dobrą jakość i korzystne ceny obecnie jednym z najpopularniejszych SUV-ów na rynków jest wspomniany wcześniej Qashqai.

Leasing w Nissanie – warto to rozważyć!

Na rynku trudno szukać producenta samochodów, który nie miałby oferty leasingu. Nie inaczej jest w przypadku Nissana. Przedsiębiorcy mogą wybrać pomiędzy klasycznym leasingiem a Nissan Leasing Select – czyli tzw. „leasingiem niskich rat”.

Leasing103% – na czym polega?

W Nissanie bardzo popularną formą finansowania jest Leasing 103%.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze parametry oferty:

  • koszt całkowity już od 103%,
  • opłata wstępna od 0%,
     
  • okres leasingu maksymalnie do 60 miesięcy;
  • różne opcje wykupu samochodu w zależności od okresu finansowania.

Oferta leasingu 103% obejmuje także możliwość sfinansowania ubezpieczenia GAP i ubezpieczenia komunikacyjnego.

Nissan Leasing Select

Leasing niskich rat, w Nissanie nazwany Nissan Leasing Select, jest coraz popularniejszą alternatywą dla tradycyjnego leasingu operacyjnego. Jest to propozycja idealna dla przedsiębiorców, którzy chcą obniżyć wydatki związane z utrzymaniem floty i jednocześnie nie muszą wykupić auta po zakończeniu okresu finansowania.

Co wyróżnia Nissan Leasing Select?

  • niskie raty miesięczne, które nie zmieniają się w trakcie trwania umowy,
  • możliwość stosunkowo częstej wymiany auta;
  • elastyczne warunki finansowania;
  • różne możliwości wykupu lub rezygnacji z niego na koniec finansowania.

Jakiego Nissana możesz wziąć w leasingu?

Jeżeli zdecydujesz się na klasyczny leasing, możesz wybierać między Nissanem Qashqai, X-Trail oraz Juke. Modele dostępne w ramach Nissan Leasing Select to natomiast Juke, Qashqai, X-Trail oraz Leaf.

Wśród klientów szczególnie dużym zainteresowaniem cieszy się Nissan Qashqai – rodzinny SUV. Niespodziewanie stał się on liderem swojej klasy, zdobywając serca wielu kierowców. Na uwagę zasługuje także Nissan Leaf – w pełni elektryczne auto miejskie. Jest to jeden z wiodących modeli, jeżeli chodzi o ten typ napędu.

Opinie o leasingu Nissana

Nissan to dobry wybór dla przedsiębiorców, którzy szukają komfortowego auta w przystępnej cenie. Wielu klientów może zwrócić uwagę na tę markę ze względu na dostępność w pełni elektrycznego samochodu, który cieszy się bardzo dobrymi opiniami na rynku. 

Kalkulator leasingowy – znajdź najlepszą ofertę!

Jeśli już od pewnego czasu zastanawiasz się nad wzięciem w leasing auta marki Nissan, koniecznie skorzystaj z kalkulatora leasingowego. Dzięki niemu w kilka minut znajdziesz najbardziej korzystną ofertę finansowania dla swojej firmy. Co istotne, w kalkulatorze porównasz oferty z różnych firm leasingowych – w ten sposób łatwiej będzie Ci porównać, czym różnią się oferty poszczególnych firm. Jak wiadomo, czas to pieniądz – a skorzystanie z kalkulatora leasingowego zajmuje nie więcej niż kilka minut. Zdecydowanie warto – tym bardziej, że warunki finansowania aut marki Nissan mogą być mocno zróżnicowane, a z pewnością zależy Ci na tym, aby miesięczne raty były możliwie jak najniższe przy jednoczesnych pozostałych warunkach leasingu na najbardziej korzystnych poziomie!