Ford leasing – czy warto wybrać finansowanie kultowego auta?

Ford uznawany jest ze jedną z marek samochodowych, które uczestniczyły w tworzeniu historii motoryzacji. Nazwisko Henry’ego Forda znane jest każdemu wielbicielowi samochodów, a auta tej marki do dzisiaj uznawane są za kultowe. Zastanawiasz się, czy warto zdecydować się na leasing Forda do firmy? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w naszym artykule! 

Ford – prawdziwa legenda motoryzacji

Kiedy Henry Ford zaczynał swoją działalność, nikt nie przypuszczał, że dokona on prawdziwej rewolucji w świecie motoryzacji. To właśnie on wprowadził taśmę produkcyjną, dzięki której możliwe było tworzenie samochodów na masową skalę. Dzisiaj Ford Motor Company jest jednym z największych producentów samochodów osobowych. Klienci mogą obecnie wybierać spośród ogromnej liczby modeli Forda. 

W Europie znane są przede wszystkim takie modele, jak Ford Fiesta, Ford Focus i Ford Mondeo, a także kultowy Ford Mustang. Oczywiście firma tworzy także samochody dostawcze, pickupy, SUV-y i crossovery. Popularne modele Forda cenione są za niską awaryjność oraz świetne właściwości jazdy. Nie bez powodu wiele starszych modeli Forda jest chętnie wybierane, również dzisiaj. 

Ford Leasing – na jakie warunki finansowania możesz liczyć? 

Leasing Forda może być ciekawym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, którzy lubią się wyróżniać. Oczywiście dotyczy to aut osobowych, bowiem dostawcze pojazdy Forda są chętnie wybierane przez przedsiębiorców nie tylko w Europie, ale na całym świecie. 

Obecnie w ofercie leasingu Forda można znaleźć wiele ciekawych modeli, takich jak Ford Kuga, Mustang Mach-E, nieco tańszy Ford Fiesta czy też Ford Ranger. Oferta jest bardzo szeroka, dzięki czemu kierowcy zainteresowani leasingiem Forda mogą swobodnie wybierać przynajmniej spośród kilkudziesięciu modeli. 

Oferta Ford Leasing również wygląda bardzo korzystnie. Oto najważniejsze korzyści, na jakie mogą liczyć przedsiębiorcy: 

  • leasing nowych i używanych aut marki Ford, 
  • możliwość skorzystania z leasingu również dla nowopowstałych działalności gospodarczych i startupów, 
  • wpłata własna od 0%, 
  • okres finansowania od 24 do 72 miesięcy, 
  • uproszczone procedury, dzięki czemu dokumentowanie leasingu nie jest skomplikowane. 

Należy podkreślić, że leasing Forda pozwala na minimalną kwotę finansowania w wysokości 15 tys. zł. Wiek pojazdu + okres finansowania wynosi nawet 11 lat!

Jak skorzystać z leasingu Forda?

Leasing Forda to dobre rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy nie chcą poświęcać zbyt wiele swojego czasu na formalności. Aby cieszyć się Fordem w leasingu, wystarczy:

  1. wybrać samochód, który najlepiej odpowiada oczekiwaniom, 
  2. zdecydować, jaka ma być wysokość wpłaty własnej i okres spłaty, 
  3. wybrać ofertę leasingu, która będzie najbardziej korzystna, 
  4. podpisać umowę, 
  5. i to wszystko – można korzystać z leasingowanego Forda!

Oczywiście warto dokładnie sprawdzić, która oferta leasingu Forda będzie najbardziej korzystna. W tym celu dobrze jest skorzystać z kalkulatora leasingowego, który pozwoli na precyzyjne zaplanowanie wydatków i określenie, jaka będzie miesięczna wysokość rat przy wybranym okresie finansowania. 

Ford Leasing przygotował narzędzie, pozwalające na dokładnie porównanie poszczególnych ofert. Można znaleźć tam szczegółowe informacje na temat różnych opcji leasingu. Z pewnością jest to bardzo dobry sposób na wybór najbardziej korzystnej formy finansowania dla swojego przedsiębiorstwa. 

Leasing Forda to bardzo ciekawe rozwiązanie!

Niezależnie od tego, czy szukasz kompaktowego i oszczędnego samochodu do jazdy miejskiej, czy może zależy Ci na tym, aby korzystać z bogato wyposażonego crossovera, jak na przykład Ford Puma, jedno jest pewne – w ofercie Forda na 100% znajdziesz leasing odpowiedni dla siebie. Ford to firma o bardzo bogatej tradycji, która oferuje szeroki wybór aut – również w formie finansowania dla przedsiębiorców. A zatem nie czekaj – poznaj ofertę leasingu Forda już dzisiaj i ciesz się jazdą kultowym, a jednocześnie bardzo nowoczesnym autem!