Subaru leasing – intrygujące auta idealne do firmy

Przedsiębiorcy bardzo często decydują się na finansowanie swoich samochodów za pomocą leasingu. Swoją ofertę kierują do nich wszystkie wiodące marki samochodów osobowych, w tym Subaru. Sprawdź, jakie warunki proponuje ten japoński koncern.

Poznaj markę Subaru

Początki marki Subaru sięgają 1917 r., jednak świat motoryzacji zaczęła ona podbijać dopiero w latach 50. XX wieku. Szybko zyskała wielu sympatyków, a niektóre modele stały się prawdziwymi legendami, jak Subaru Impreza. Przedstawiciele marki Subaru podkreślają, że ich produkty skierowane są do indywidualistów świadomych swoich potrzeb. Posiadanie auta tego producenta kojarzone jest z prestiżem, a także pewnego rodzaju wyrafinowaniem. Charakterystyczny dla Subaru napęd na cztery koła i skojarzenia ze sportami wyścigowymi przyciągają wymagających klientów, którzy od samochodu oczekują czegoś więcej niż tylko możliwości przemieszczania się.

Leasing Subaru

Subaru przygotowało ofertę leasingu, która w pewnych aspektach wyraźnie różni się od konkurencji. Umowę leasingu można podpisać, wpłacając jedynie 1% wartości samochodu. Jej okres obowiązywania to od 24 do 72 miesięcy – inne marki najczęściej proponują maksymalnie 5 lat. Najbardziej wyróżniająca dla Subaru jest karencja spłaty raty kapitałowo-odsetkowej na 3 lub 6 miesięcy.

Warunki finansowania to nie wszystko, co warto przeanalizować podczas wyboru leasingu. Subaru wychodzi naprzeciw swoim klientom z przyjaznymi procedurami – uproszczonymi dla samochodów wartych poniżej 300 tysięcy złotych. Co więcej, przedsiębiorcy mogą podpisać umowę całkowicie zdalnym – kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub własnoręcznie podczas spotkania online z doradcą leasingowym.

Modele dostępne w leasingu Subaru

Subaru oferuje swoim klientom cztery modele samochodów osobowych – Outback, XV, Forester e-BOXER i Impreza e-BOXER. Każdy z nich dostępny jest w kilku wersjach wyposażenia, a klienci mogą wybrać dodatkowe opcje, które podniosą komfort jazdy lub dostosują wygląd auta do ich gustu. Wszystkie Subaru charakteryzuje niezwykła dbałość o bezpieczeństwo pasażerów i komfort zgodnie z polityką marki „ludzie na pierwszym miejscu”. Takie auto z pewnością zostanie docenione przez osoby, które lubią wyróżniać się na drodze. 

Kalkulator leasingowy – warto z niego skorzystać!

Kalkulator leasingowy to bardzo ciekawe i przydatne narzędzie dla przedsiębiorców, którzy planują leasing Subaru lub auta jakiejkolwiek innej marki. Dlaczego? Otóż taki kalkulator pozwoli na szybkie i – co najważniejsze – w pełni bezpłatne porównanie oferta finansowania w różnych firmach. Trwa to zaledwie kilka minut. Wystarczy uruchomić kalkulator leasingowy, a następnie uzupełnić wszystkie dane – informacje o okresie finansowania, o przedmiocie leasingu czy o wysokości wpłaty własnej. 

Na podstawie tych danych kalkulator leasingowy przygotuje zestawienie różnych ofert leasingu, a Ty szybko wybierzesz tę, która według Ciebie będzie najbardziej opłacalna. To dobre rozwiązanie dla osób, które chcą mieć 100% pewności, że wybierają najbardziej korzystną ofertę leasingu Subaru. To dobry sposób zarówno na oszczędność czasu, jak i pieniędzy!

Leasing Subaru to naprawdę ciekawa propozycja! 

Zarówno samochody marki Subaru, jak i oferta leasingu japońskiego wyróżniają się na tle konkurencji. Warunki finansowania nie odbiegają szczególnie od tych, które proponują inni producenci, jednak pewne możliwości są niespotykane na rynku. Szczególną uwagę należy zwrócić na możliwość odroczenia rat, a także zawarcia umowy na odległość. W dzisiejszych, trudnych czasach to niepodważalnie zalety oferty. Jeżeli chodzi o same samochody, mogą one zainteresować osoby, które poszukują bezpiecznego auta o niepowtarzalnym charakterze. Subaru pozwoli wyróżnić się na drogach i poczuć prawdziwą przyjemność z jazdy. Jeśli chcesz mieć pewność, że wybierasz najlepszą ofertę finansowania aut Subaru do swojej firmy, skorzystaj z kalkulatora leasingowego. To naprawdę się opłaca – a przy okazji zaoszczędzisz sporo czasu!