Volvo leasing – dla osób ceniących bezpieczeństwo jazdy

Osoby, które decydują się na użytkowanie nowego samochodu, najczęściej poszukują nowoczesnych technologii i bezpieczeństwa. W Volvo można mieć jedno i drugie jednocześnie. I to na najwyższym poziomie. Przedsiębiorcy zaś nie muszą martwić się o sposób finansowania – Volvo przygotowało korzystną ofertę leasingu.

Volvo = bezpieczeństwo

Początki koncernu Volvo sięgają 1924 roku, kiedy to Gustaf Larson oraz Assar Gabrielson spotkali się przypadkiem jedząc langustę w jednej z goteborskich restauracji. Spokojnie, to tylko anegdota. Oficjalna data rozpoczęcia działalności marki to 1927 r. – moment, w którym z fabryki wyjechało pierwsze Volvo OV4. Co ciekawe, był to kabriolet stylizowany na amerykański, czyli zupełne przeciwieństwo tego, z czym Volvo kojarzy nam się dzisiaj.

Obecnie jest to marka-synonim bezpieczeństwa. Wszystkie modele Volvo charakteryzuje ponadprzeciętna jakość wykonania oraz dbałość o jak najwyższej klasy systemy wspomagające kierowcę, mające zapobiec nieprzewidzianym i nieprzyjemnym zdarzeniom na drodze.

Krótki opis marki zaczęliśmy ciekawostką i ciekawostką zakończymy. Volvo jest jedną z wiodących marek, jeżeli chodzi o testy samochodów autonomicznych. W gamie aut osobowych testy na drogach publicznych przeszło już Volvo XC90, ale to nie jedyny model, który nie potrzebuje kierowcy. Na szwedzkich drogach spotkać można autonomiczną ciężarówkę – Volvo Vera.

Leasing Volvo – na co mogą liczyć właściciele firm? 

Oferta leasingowa w Volvo to produkt przeznaczony dla Firm, które cenią sobie tradycyjne rozwiązania i obsługę na najwyższym poziomie. Warunki finansowania można dostosować do swoich indywidualnych potrzeb w ramach zaproponowanych przez producenta:

  • opłata wstępna od 0% do 45% wartości samochodu,
  • od 24 do 72 miesięcy trwania umowy leasingowej,
  • wybór spośród wielu modeli nowych i używanych,
  • wybór waluty – polski złoty lub euro

Decyzja kredytowa wydawana jest najczęściej w ciągu godziny, a wszystkie formalności załatwić można u dealera – łącznie z rejestracją i ubezpieczeniem auta.

Modele Volvo w ofercie leasingu

Przedsiębiorcy decydujący się na leasing Volvo mogą wybierać spośród wszystkich dostępnych modeli marki. Klient może skonfigurować auto tak, aby zostało wyprodukowane na jego indywidualne zamówienie i odpowiadało wszystkim jego potrzebom. Jednym z ważniejszych pytań, które należy zadać sobie podczas wyboru nowego Volvo, jest rodzaj napędu. Koncern oferuje trzy możliwości:

  • modele z w pełni elektrycznym napędem,
  • hybrydy typu plug-in,
  • mild hybrid, czyli wsparcie silnika spalinowego przez baterię ładowaną podczas hamowania,

Jeżeli chodzi o auta elektryczne, dostępne są dwa modele – crossover i SUV. W przypadku samochodów hybrydowych i mild hybrid wybór jest większy – trzy SUV-y, dwa sedany i dwa kombi.

W ofercie Volvo nawet najbardziej wymagający klient znajdzie auto dla siebie. Wszystkie modele zapewniają niezapomniane wrażenia z jazdy przy jednoczesnym nacisku na bezpieczeństwo.

Kalkulator leasingowy – znajdź najlepszą ofertę

Kalkulator leasingowy to proste narzędzie dla osób, którym zależy na znalezieniu najbardziej opłacalnej oferty leasingu Volvo i auta każdej innej marki. Co istotne, korzystanie z niego nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami finansowymi. Wystarczy kilka minut, aby znaleźć najlepszą ofertę finansowania. Nic dziwnego, że przedsiębiorcy tak chętnie korzystają z kalkulatora leasingowego! 

Czy leasing Volvo jest warty uwagi?

Leasing Volvo od strony warunków finansowania to dość klasyczna oferta. Koszty ani dodatkowe usługi nie odbiegają znacząco od konkurencji. Czynnikiem wyróżniającym może być możliwość podpisania umowy w polskim złoty lub w euro. To szczególnie zachęcające dla osób, które zarabiają w innej walucie. Rozważając leasing Volvo nie da się pominąć samego aspektu oferowanych modeli. Jest to klasa sama w sobie. Wysoka jakość wykończenia, komfort jazdy i multimedia powodują, że poprzeczka dla konkurencji zawieszona jest bardzo wysoko. W jednej dyscyplinie zaś Volvo uważane jest za bezkonkurencyjne – w opinii użytkowników są to samochody bardzo bezpieczne.