Volkswagen leasing – jak wybrać najlepszą ofertę leasingu samochodowego?

Volkswagen to jedna z marek, które cieszą się dużą popularnością wśród przedsiębiorców. Zastanawiasz się nad wzięciem samochodu w leasing? Sprawdź, dlaczego leasing VW to dobry pomysł! 

Dlaczego Volkswagen? 

Volkswagen jest obecnie trzecim największym producentem samochodów na świecie. Auta tej marki znane są w wielu krajach świata, a w niektórych z nich – na przykład w Polsce – doceniane są szczególnie. Bez wątpienia najbardziej popularnym autem tej marki w Polsce jest Volkswagen passat. Auto to uznawane jest za niezawodne, a przy tym zapewnia komfort jazdy. 

Co sprawia, że samochody Volkswagen cieszą się tak dużym uznaniem kierowców? Przede wszystkim to, że koszty naprawy są bardzo niskie. Dzięki temu wizyta w warsztacie nie wiąże się z bardzo dużymi wydatkami. Dodatkowo Volkswageny cenione są za to, że nawet przy bardzo dużym przebiegu sprawują się wyśmienicie. Obecnie wśród również popularnych aut w Polsce wymienić można tylko BMW, Audi i Mercedes. 

Volkswagen leasing – jak znaleźć najlepszą ofertę?

Biorąc pod uwagę, jak wiele zalet mają auta Volkswagen, nic dziwnego, że wielu przedsiębiorców chce zdecydować się na leasing VW. Leasing jest doskonałą alternatywą dla zakupu auta. Dlaczego? Przede wszystkim nie generuje konieczności poniesienia jednorazowego, dużego wydatku. W przypadku nowych samochodów prosto z salonu, koszt może sięgnąć nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. a często przekracza sto tysięcy. Jeśli istnieje też konieczność dopasowania auta do konkretnych potrzeb danej firmy, koszty mogą wzrosnąć jeszcze bardziej. 

Leasing samochodu osobowego jest świetnym rozwiązaniem również dlatego, że najczęściej cena jest konkurencyjna, a oferta wykupu pojazdu po okresie finansowania – bardzo atrakcyjna. W przypadku leasingu Volkswagen oszczędności mogą być naprawdę spore. Powstaje jednak pytanie, jak znaleźć najlepszy leasing VW. 

Na co warto zwrócić uwagę podczas poszukiwania oferty leasingu? 

  • cenę miesięcznej raty leasingu – im jest niższa, tym bardziej dana oferta jest opłacalna dla firmy, 
  • kwotę wykupu – to istotne, jeśli planujesz wykupienie pojazdu po okresie leasingu, 
  • okres finansowania – niektóre firmy oferują finansowanie nawet na okres siedmiu lat, co pozwala na zmniejszenie miesięcznych rat, 
  • wybór samochodów – w przypadku leasingu Volkswagen do wyboru powinno być przynajmniej kilka atrakcyjnych modeli, 
  • dodatkowe korzyści, takie jak możliwość otrzymania karty paliwowej czy opieki leasingowej, włącznie z naprawą auta w razie awarii w dobrze zlokalizowanym, zaufanym warsztacie.

Dodatkowo warto sprawdzić, jak wygląda obsługa klienta w danej firmie. Powinna być jak najbardziej sprawna, aby w razie problemów czy konieczności zgłoszenia szkody wszystko przebiegało sprawnie. 

Kalkulator leasingowy – VW leasing dla każdego

Kalkulator leasingowy jest prostym, a zarazem bardzo nowoczesnym narzędziem, które pozwala na szybkie i wygodne znalezienie najbardziej korzystnej oferty leasingu. Jak to działa? Wystarczy podać kilka podstawowych danych, takich jak:

  • przedmiot leasingu – jaki dokładnie pojazd Cię interesuje, 
  • okres finansowania – jak długo planujesz korzystać z leasingu, 
  • wartość przedmiotu – im jest dokładniejsza, tym bardziej precyzyjne będą wyliczenia kalkulatora, 
  • wysokość wpłaty własnej – ile jesteś w stanie zapłacić na start?
  • wykup – tutaj należy podać informację, jaka będzie kwota wykupu. 

Jak widzisz, ilość informacji niezbędnych do skorzystania z kalkulatora leasingowego jest naprawdę niewielka. Kiedy już uzupełnisz wszystkie niezbędne pola w kalkulatorze, narzędzie dokładnie przeanalizuje dane i wyliczy, jaka oferta leasingu Volkswagen lub innego będzie dla Ciebie najbardziej korzystna. 

Co bardzo istotne, kalkulator leasingowy Volkswagen jest narzędziem bezpłatnym. Możesz z niego skorzystać w dowolnym momencie. Oczywiście możesz sprawdzać różne opcje – nie tylko dla aut marki Volkswagen. Skorzystanie z kalkulatora leasingowego nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami. 

Leasing Volkswagena to naprawdę dobra propozycja dla firm!

Naszym zdaniem leasing Volkswagena to dobre rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy szukają sprawdzonego, niekolizyjnego auta. Co ważne, w przypadku VW koszty naprawy i części, również zamiennych, są bardzo niskie. To kolejny sposób na obniżenie kosztów. A zatem, jeśli zastanawiasz się nad tą formą finansowania, leasing VW jest warty rozważenia!