Santander Leasing – oferta, zgłoszenie szkody, kontakt i opinia

Santander Leasing znajduje się w czołówce firm leasingowych w Polsce, jeśli chodzi o leasing maszyn i urządzeń. Firma obsługuje zarówno małe i średnie przedsiębiorstwa, jak i klientów korporacyjnych. Jeśli szukasz atrakcyjnej oferty finansowania, koniecznie zapoznaj się z tym, co może Ci zaproponować Santander Leasing. 

Santander Leasing – szczegóły oferty

W ofercie Santander Leasing znaleźć można szereg produktów finansowych, głównie związanych z finansowaniem dla firm. Obecnie w ofercie dostępny jest między innymi leasing samochodów, w tym leasing pojazdów hybrydowych i elektrycznych, a także leasing maszyn i urządzeń dla różnych branż. 

Tym, co przyciąga klientów do skorzystania z oferty Santander Leasing, jest maksymalnie uproszczona procedura, szczególnie w przypadku autoleasingu. Od podjęcia decyzji o finansowaniu do momentu uruchomienia silnika w samochodzie nie mija wiele czasu, co dla przedsiębiorców z pewnością jest jednym z najważniejszych argumentów, przemawiających za zasadnością skorzystania z oferty Santander Leasing. 

Na uwagę zasługuje również fakt, że Santander Leasing oferuje leasing nie tylko dla firm, ale też dla wolnych zawodów i dla korporacji. A zatem każdy przedsiębiorca może liczyć na to, że w firmie Santander Leasing uzyska korzystną formę finansowania. 

Co jeszcze można znaleźć w ofercie?

To nie koniec – oferta Santander Leasing zawiera kilka dodatkowych elementów, wśród których wymienić można między innymi: 

  • leasing paneli fotowoltaicznych, 
  • leasing samochodów dostawczych, 
  • leasing samochodów ciężarowych. 

Obecnie na rynku leasingu panuje bardzo silny trend, dotyczący różnicowania oferty. Dzisiaj firmy leasingowe oferują nie tylko autoleasing, ale też możliwość finansowania fotowoltaiki czy specjalistycznego sprzętu. Dla firm jest to doskonała okazja do tego, aby rozwijać i poszerzać ofertę bez konieczności jednorazowego wydawania dużej części dostępnych w firmie środków finansowych. W wielu przypadkach bowiem leasing jest o wiele bardziej korzystnym rozwiązaniem niż zakup sprzętu czy pojazdów, a także fotowoltaiki.

Jak wygląda zgłoszenie szkody?

Jak zgłosić szkodę w Santander Leasing? To proste! Wystarczy, że po wystąpieniu szkody jak najszybciej skontaktujesz się z firmą. Możesz zrobić to pod numerem telefonu 61 850 35 25. Centrum Obsługi Szkód dostępne jest 24 godziny siedem dni w tygodniu. 

Po zgłoszeniu szkody w Santander Leasing konsultant pomoże Ci w znalezieniu serwisu, w którym będzie naprawiana szkoda, a dodatkowo otrzymasz samochód zastępczy na czas naprawy szkody. Jednocześnie Santander Leasing gwarantuje pokrycie kosztów VAT. 

Doskonałym rozwiązaniem, które cieszy się dużym uznaniem, jest też monitoring szkody. Dzięki temu będziesz otrzymywał powiadomienia SMS o aktualnym statusie naprawy. W ten sposób łatwiej będzie Ci zaplanować kolejne dni, gdyż będziesz wiedział, kiedy otrzymasz swoje auto. 

Warto również dodać, że Santander Leasing oferuje dostęp do szerokiego wyboru serwisów, możliwość skorzystania z usług door to door, a także gwarantuje wysoką jakość oferowanych usług. 

Santander Leasing – kontakt i infolinia

Santander Leasing przygotował dla aktualnych i przyszłych klientów wiele wygodnych możliwości kontaktu. Osoby, które są zainteresowane finansowaniem przez Santander Leasing, mogą skontaktować się z firmą pod numerem:

  • 61 850 35 25 dla klientów firmowych,
  • 61 850 35 00 dla klientów indywidualnych.

Numery te dostępne są także dla klientów obecnych. 

Inną możliwością kontaktu jest wypełnienie formularza na stronie internetowej https://www.santander.pl/santander-leasing/kontakt. Konsultanci odpowiadają na wiadomości tak szybko, jak tylko jest to możliwe. 

Istnieje również możliwość zapoznania się z ofertą lub załatwienia bieżących spraw bezpośrednio w placówkach Santander Leasing. Pełną listę placówek można znaleźć na stronie internetowej firmy pod adresem https://www.santander.pl/przydatne-informacje/placowki-i-bankomaty.

Czy warto skorzystać z oferty Santander Leasing?

Naszym zdaniem – zdecydowanie tak. Santander Leasing jest firmą godną zaufania, która cieszy się ogromnym uznaniem przedsiębiorców. Z jednej strony Santander Leasing zapewnia bardzo korzystne warunki finansowania. Z drugiej – firma posiada niezwykle szeroką ofertę, dzięki czemu może z niej skorzystać każdy – od osób uprawiających wolne zawody po klientów korporacyjnych. Jeśli poszukujesz oferty leasingu, Santander Leasing z pewnością zaoferuje Ci naprawdę korzystne rozwiązanie.