Renault Leasing – jak znaleźć najlepszą ofertę finansowania?

Od pewnego czasu rozważasz wzięcie samochodu w leasing, bo w Twojej firmie jest coraz więcej pracowników i powoli zaczyna brakować aut służbowych? Nie chcesz jednak decydować się na zakup samochodów, gdyż wolisz skorzystać z dostępnych ofert finansowania? Dowiedz się, dlaczego warto rozważyć leasing Renault! 

Renault – czy warto wybrać auto tej marki? 

Renault uchodzi za jedną z najstarszych marek motoryzacyjnych na świecie. Czy słusznie? Oczywiście, że tak. Francuska firma produkująca samochody powstała już w 1899 roku. Obecnie Renault jest jednym z liderów, jeśli chodzi o produkcję aut na światową skalę. Wśród najbardziej popularnych samochodów marki Renault wymienić można między innymi takie pojazdy, jak Renault Clio, Renault Megane czy Renault Kangoo. Obecnie firma produkuje również nowoczesne SUV-y i crossovery, spośród których najbardziej doceniane są m.in. Renault Captur czy Renault Kadjar. Oczywiście w ofercie firmy nie brakuje aut dostawczych. Biorąc pod uwagę to, jak szeroka jest oferta, leasing Renault może być bardzo ciekawym rozwiązaniem dla firm. 

Leasing Renault – finansowanie na korzystnych warunkach

Jak się okazuje, przedsiębiorcy mogą liczyć na bardzo korzystne warunki, jeśli chodzi o leasing Renault. Wśród największych zalet finansowania wymienić można: 

  • elastyczne formy finansowania, dopasowane do potrzeb klientów, 
  • korzystną ofertę ubezpieczenia w bardzo konkurencyjnej cenie, 
  • leasing 103% na trzy lata – zdecydowanie jest to warte rozważenia!
  • leasing na samochody osobowe już od 101%, 
  • korzystne warunki wykupu samochodu, 
  • okres finansowania nawet na 36 miesięcy. 

Oprócz leasingu Renault oferuje także wynajem długoterminowy, który w pewnych przypadkach również może być bardzo dobrym rozwiązaniem. Firma pozwala także na skorzystanie z ciekawych ofert kredytu. Nie ma zatem wątpliwości, że każda osoba poszukująca finansowania Renault znajdzie coś dla siebie. 

Ile kosztuje leasing Renault?

Koszty leasingu Renault uzależnione są od kilku czynników, takich jak wartość pojazdu, okres finansowania czy wysokość wpłaty własnej. Im droższy będzie pojazd, tym wyższa będzie rata leasingu. Co istotne, w ofercie Renault dostępne są także nieco tańsze pojazdy, których leasing jest szczególnie opłacalny. Dobrym przykładem może być Renault Clio – teraz również w wersji Hybrid. Nieco droższe, choć nadal dostępne w bardzo dobrej cenie poniżej 80 tys. zł dostępne są takie modele, jak Renault Megane czy Renault Captur. 

Aby poznać szczegóły oferty leasingu Renault, należy skontaktować się z firmą. Dobrym pomysłem może być też skorzystanie z kalkulatora leasingowego, który pozwala na poznanie warunków finansowania nie tylko w przypadku leasingu Renault, ale też samochodów innych marek. To dobry sposób na znalezienie najbardziej korzystnej oferty dla swojej firmy. 

Renault Leasing – opinie przedsiębiorców

Zastanawiasz się nad leasingiem samochodu marki Renault, ale nie jesteś do końca przekonany? Pomocne przy podejmowaniu decyzji mogą okazać się opinie innych przedsiębiorców, którzy zdecydowali się na finansowanie Renault. Ogólnie rzecz biorąc, leasing Renault cieszy się bardzo dobrymi opiniami, choć niektórzy zwracają uwagę, że warto być czujnym w przypadku leasingu fabrycznego. Dlaczego? Bardzo często za obietnicę szybkiej możliwości odbioru auta czy tanie ubezpieczenie sprzedawcy oferują mniej korzystne warunki, niż w przypadku leasingu w innej firmie leasingowej. Dotyczy to jednak wszystkich marek samochodowych, oferujących leasing fabryczny. 

Warto dobrze rozważyć każdą ofertę, korzystając na przykład z kalkulatora leasingowego! Biorąc jednak pod uwagę szeroki wybór samochodów oraz fakt, że są one raczej bezawaryjne, a naprawy nie są kosztowne, leasing Renault jest bardzo dobrym wyborem – zarówno dla małych firm, jak i dla dużych przedsiębiorstw. W przypadku, gdy w leasing brane jest więcej niż jedno auto, warto negocjować warunki finansowania. Jest to bowiem dobra okazja do uzyskania korzystnych rabatów.