Mazda leasing – koniecznie rozważ finansowanie takiego auta!

Japońskie samochody cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem klientów. Jedną z takich marek jest Mazda. Auta tego producenta w ostatnich latach widzimy na drogach bardzo często, szczególnie nowe modele. Są one hitem leasingowym. Przyczyniają się do tego korzystne warunki finansowania, a także cechy samochodów – atrakcyjny design i ponadprzeciętne osiągi.

Mazda – leasingowy bestseller z Japonii

Mazda to japońska marka samochodów, która swoją działalność rozpoczęła 1920 r., chociaż na pierwszy samochód musieliśmy poczekać dość długo. Pierwszy pojazdem, który zjechał z taśmy produkcyjnej Mazdy, był zbudowany w 1931 roku trójkołowy model bagażówki przeznaczony na potrzeby armii – Mazda Go. Prototypy samochodów powstały w latach 40. XX wieku, a do produkcji na szerszą skalę trafiły kilka lat później. 

W 1960 powstało pierwsze dwudrzwiowe auto, do którego napędu posłużył silnik V2 chłodzony powietrzem, produkujący 16 KM. Samochód miał niespełna 3 metry długości i stał się jednym z najlepiej sprzedających się kei-carów, czyli małych pojazdów przeznaczonych na rynek japoński. W latach 70. XX wieku w ofercie pojawiły się znane nam z polskich dróg modele RX-2 i RX-3. Międzynarodowe sukcesy odniosła także Mazda 323, której produkcję rozpoczęto w 1964 roku. Kolejnym kamieniem milowym był rok 1989 – debiut sportowego roadstera MX-5 sprzedanego w prawie milionie egzemplarzy. 

Od tamtej pory Mazda na dobre rozgościła się w gronie liderów sprzedaży samochodów osobowych. Jedną z przyczyn jest działanie zgodnie z filozofią „zoom-zoom”, czyli czerpaniu przyjemności z jazdy, która w ostatnich latach uległa drobnej modyfikacji, aby uwzględnić także dbałość o środowisko.

Mazda SkyPremium Lease

Mazda SkyPremium Lease to komfortowe rozwiązanie, które pozwala przedsiębiorcom zawsze jeździć nowymi samochodami. Zaletami oferty są niskie miesięczne raty, które pokrywają także koszty serwisu i ubezpieczenia. W wariancie SkyPremium Bussiess można zdecydować się także na zakup opon. Producent na swojej stronie przedstawia kalkulacje leasingu dla najpopularniejszych modeli. Możemy również zapoznać się z szacunkową wartością rezydualną aut po zakończeniu umowy.

Modele Mazdy w leasingu

Przedsiębiorcy mogą zdecydować się na leasing wszystkich modeli Mazdy. Miesięczne raty za każdy z nich prezentują się zachęcająco. W ofercie znajdziemy klasyczne, dobrze znane nam z polskich dróg sedany, zwinne auta miejskie czy też zyskujące ostatnio na popularności SUV-y. Interesującą propozycją może być w pełni elektryczna Mazda MX-30. Obecnie Mazda prowadzi akcję promocyjną dla tego modelu, w ramach której można uzyskać atrakcyjny rabat związany ze wspieraniem elektromobilności. Dla koneserów motoryzacji zaś przygotowano ofertę kultowego modelu sportowego MX-5 w dwóch wersjach – roadster i RF. Jak widać, każdy kierowca znajdzie Mazdę odpowiadającą na jego potrzeby.

Jak znaleźć najlepszą ofertę leasingu Mazdy?

Jeśli zależy Ci na tym, aby znaleźć najbardziej korzystną ofertę leasingu Mazdy, koniecznie skorzystaj z kalkulatora leasingowego. Dzięki niemu w kilka chwil porównasz oferty finansowania auta tej marki w różnych firmach, a następnie będziesz mógł wybrać tę, która będzie dla Ciebie najbardziej opłacalna. Kalkulator leasingu Mazdy to narzędzie dla oszczędnych, rozsądnych kierowców, którzy dbają o kondycję finansową swojej firmy i starają się unikać niepotrzebnych wydatków. W końcu w biznesie chodzi o to, aby rozsądnie lokować swoje pieniądze – tak, by przynosiły jak najlepsze owoce w kolejnych miesiącach i latach. Kalkulator leasingowy z pewnością Ci na to pozwoli. 

Opinie o leasingu Mazdy

Leasing Mazdy jest chętnie wybierany przez przedsiębiorców z uwagi na korzystne warunki finansowania. Z podstawowymi kalkulacjami można zapoznać się na stronie internetowej producenta. Po skonfigurowaniu wymarzonej wersji wyposażenia można również zamówić kontakt z dealerem Mazdy, który przedstawi szytą na miarę ofertę. Mazdy zasługują na uwagę przedsiębiorców głównie ze względu na swoją bezawaryjność, konkurencyjną cenę, a także bardzo atrakcyjny design.