Leasing w LeaseLink – całkowicie online, dopasowany do Ciebie

Słyszysz słowo „leasing” i Twoje myśli biegną ku samochodom. LeaseLink odczarowuje to słowo, oferując nam znacznie więcej niż tylko finansowanie aut. Możemy zdecydować się na leasing dowolnych zakupów online i stacjonarnych. Taka oferta daje nam szerokie możliwości rozwoju własnego biznesu. Nie musimy martwić się o pieniądze na maszyny lub sprzęty elektroniczne, co często hamuje nas przed krokiem w nowoczesność. Cały proces jest ekspresowy – trwa 15-30 minut i odbywa się całkowicie online. Potem wystarczy już tylko odebrać auto – i gotowe, można cieszyć się zupełnie nowym samochodem w leasingu. 

Oferta LeaseLink – warto się z nią zapoznać!

Propozycja leasingu w LeaseLink jest bardzo interesująca i konkurencyjna. Klient może zdecydować się na sfinansowanie swoich zakupów bez wychodzenia z domu i bez nadmiernych formalności. Co więcej, z oferty skorzystać można codziennie przez całą dobę. Sfinansować można zakupy o wartości od 500 do 50 000 zł, a okres obowiązywania umowy to od 3 do 48 miesięcy.

Leasing w LeaseLink krok po kroku

Uzyskanie leasingu w LeaseLink jest naprawdę bardzo proste. Cały proces to tylko kilka kroków.

  1. Złożenie wniosku online.
  2. Zweryfikowanie tożsamości za pomocą przelewu na kwotę 1 zł.
  3. Uzyskanie wstępnej decyzji.
  4. Zaakceptowanie treści umowy.
  5. Sfinansowanie zakupów.

Cały proces trwa dosłownie kilka minut. Jeżeli wnioskujesz o leasing operacyjny, konieczne będzie podpisanie umowy w obecności kuriera.

W wielu sklepach internetowych LeaseLink jest jedną z dostępnych metod płatności – obok przelewu, BLIKA lub karty płatniczej. Wtedy formalności są jeszcze prostsze.

Do kogo skierowana jest oferta LeaseLink?

LeaseLink to oferta dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność, ale też spółek cywilnych, z o.o. jawnych i komandytowych.

Ile kosztuje leasing w LeaseLink?

Wykonaliśmy prostą kalkulację leasingu jednego z laptopów dostępnych w sprzedaży online. Cena wyjściowa produktu to 4529 zł. Ustaliliśmy wysokość pierwszej wpłaty na 15% (679,35 zł), a okres spłaty na 12 miesięcy.

Miesięczna rata brutto w takim przypadku wynosi 329,09 zł. Przy tak krótkim okresie finansowania możemy wnioskować o pożyczkę leasingową. Jeżeli wydłużymy okres do co najmniej 18 miesięcy, możemy zdecydować się na leasing operacyjny. Wtedy na początek możemy wpłacić 10% wartości, czyli 452,90 zł. Miesięczna rata wyniesie 222,11 zł netto, a na koniec trwania umowy laptopa możemy wykupić za kolejne 452,90 zł.

Kilka słów o LeaseLink

LeaseLink przyświeca idea prostego i szybkiego finansowania dla przedsiębiorców. Jest to jedyny podmiot, w którym leasing można uzyskać całkowicie online. Innowacyjne podejście do tego zagadnienia zaowocowało szeregiem nagród, a także zdobyciem pozycji lidera rozwiązań leasingowych w e-commerce. Z usług firmy korzysta ponad 25 tysięcy podmiotów, a system został zintegrowany z ponad trzema tysiącami sklepów online i stacjonarnych.

Czy warto skorzystać z leasingu LeaseLink?

Ofertę LeaseLink warto rozważyć, gdy chcemy uzyskać finansowanie np. sprzętu elektronicznego. Jeżeli chodzi o droższe zakupy, np. samochód, to bardziej konkurencyjne pod względem kosztowym okazują się oferty banków. LeaseLink należy docenić za innowacyjne podejście do leasingu i prostotę procedur. Wiele osób docenia LeaseLink właśnie za to, że firma umożliwia skorzystanie z leasingu online, co dla wielu przedsiębiorców zdecydowanie jest najbardziej wygodnym rozwiązaniem – o wiele lepszym, niż osobiste odwiedzanie placówki firmy czy poszukiwanie oferty podczas rozmowy z konsultantem. Na pewno warto zapamiętać tę nazwę i obserwować rozwój oferty. 

Znajdź najbardziej korzystną ofertę leasingu 

Oczywiście przed skorzystaniem z oferty LeaseLink warto dokładnie porównać ją z ofertami innych firm, które oferują finansowanie samochodów dla przedsiębiorców. To najlepszy sposób na znalezienie najbardziej korzystnej i opłacalnej oferty finansowania na rynku. W tym celu koniecznie skorzystaj z kalkulatora leasingowego. To bezpłatne narzędzie może zagwarantować Ci spore oszczędności – szczególnie jeśli planujesz wziąć w leasing kilka samochodów do swojej firmy!