Leasing samochodu osobowego

W latach ’80 mało kto w Polsce wiedział czym jest leasing samochodowy pojazdu osobowego, dostawczego czy ciężarowego. Dopiero zmiany ustrojowe i gospodarcze, przyczyniły się do wzrostu świadomości polskich przedsiębiorców, którzy zaczęli dostrzegać jak wiele korzyści, niesie ze sobą leasing aut, umożliwiający korzystanie z samochodu lub nawet kilku samochodów. Samochód osobowy, dostawczy lub ciężarowy bardzo często stanowi jedno z ważniejszych narzędzi pracy w firmie, choć jednocześnie to wydatek kilkunastu lub kilkudziesięciu tysięcy. Gdy samochody zaczęły być powszechnie dostępne, wielu przedsiębiorców zadawało sobie pytanie czy korzystniej będzie wziąć auto w leasing samochodowy czy sfinansować samochody firmowe z kredytu. Ta pierwsza opcja – auto w leasingu, dosyć szybko wysunęła się jednak na prowadzenie, nawet jeśli początkowo niektórzy mieli wątpliwości co do zalet leasingu samochodowego. Samochód firmowy nie musi być drogi. Dziś leasing samochodów, zarówno osobowych, jak i dostawczych i ciężarowych stał się niezwykle popularny i stanowi wygodną formę finansowania firmowej floty pojazdów – leasing na samochód nie wymaga od leasingobiorcy całkowitego finansowania pojazdu już na starcie ze środków własnych lub kredytu, a jednocześnie umożliwia ratalną spłatę z przychodów firmy podczas korzystania z auta osobowego, dostawczego czy ciężarowego wziętego w leasing samochodowy.

Dlaczego jeszcze warto wziąć samochód w leasing?

Warto zaznaczyć, że leasing samochodu osobowego wiąże się z wieloma korzyściami dla przedsiębiorców. Przede wszystkim leasing auta to stałe i niezmienne opłaty, które są związane głównie z użytkowaniem pojazdu. Co więcej, leasing na samochód jest uzyskać stosunkowo łatwo, co sprawia, że z tego typu rozwiązania korzysta coraz większa liczba firm. Leasing samochodu osobowego pozwala uzyskać auto już zarejestrowane, które dodatkowo daje szereg korzyści, takich jak np. rozliczenia podatku VAT czy podstawy opodatkowania.

Jeżeli rozwiązanie jakim jest leasing auta czy kilku aut interesuje także Państwa, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, która pozwala wziąć samochód w leasing na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. Za pomocą specjalnego kalkulatora znajdującego się na stronie mogą Państwo wykonać symulację, która pokaże dokładnie z jakimi kosztami będzie wiązać się leasing samochodu lub nawet całej floty samochodów np. osobowych. Korzystając z naszego doświadczenia, przeprowadzimy Państwa przez wszystkie procedury, czyniąc leasing samochodów osobowych mniej skomplikowanym i w pełni dla Państwa zrozumiałym. Proszę określić rodzaj potrzebnego dla firmy auta lub kilku aut i skontaktować się z naszym biurem. Wybrany samochód szybko trafi do firmy, by pomóc w biznesie – auto firmowe to przecież jeden z warunków sprawnego działania. Nasza oferta obejmuje nie tylko leasing samochodów osobowych. Szczegóły na niniejszej stronie. Zapraszamy gorąco do współpracy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *