Leasing maszyn budowlanych

Budownictwo jest jedną z tych gałęzi w polskiej gospodarce, która na przestrzeni ostatnich lat odnotowała niezwykle intensywny wzrost. Dynamika branży uwarunkowana jest w dużej mierze aktywnością firm sektora budowlanego, dotrzymywaniem terminów i wywiązywaniem się z umów, co z kolei uzależnione jest niejednokrotnie od jakości używanego sprzętu. Firmy budowlane (zwłaszcza te odrobinę mniejsze) nie zawsze jednak mogą sobie pozwolić na zakup kompletnego parku maszynowego. W momencie, kiedy koszty zakupu niektórych maszyn przekraczają możliwości danego przedsiębiorcy, można zdecydować się na terminową umowę najmu.

Znacznie korzystniejszy będzie jednak leasing maszyn budowlanych, zwłaszcza, że jego przedmiotem mogą być zarówno nowe, jak i używane sprzęty. Wynajem wiąże się z krótkotrwałą możliwością korzystania z danego sprzętu i oddaniem go po wygaśnięciu umowy lub zakup – z zainwestowaniem pełnej kwoty na starcie. Leasing maszyn budowlanych daje możliwość ratalnego finansowania sprzętu, który od momentu uiszczenia pierwszej należności może wjechać na teren budowy i pracować na dotrzymanie terminów inwestycji … oraz spłatę kolejnej raty. Leasing maszyn budowlanych to prosty sposób na zdobycie urządzeń potrzebnych dla firmy – niezależnie od tego, czy mają to być maszyny do robót ziemnych, drogowych, wózki widłowe czy urządzenia jezdne do prac leśnych oraz zrywkowych.

Zapraszamy już dziś do zapoznania się z naszą ofertą leasingu maszyn budowlanych. Korzystając z niej możecie Państwo wziąć w leasing m. in. koparki teleskopowe oraz mini i midi koparki lub ładowarki. Swoje możliwości przystąpienia do umowy leasingowej i dotrzymania jej warunków możecie Państwo ocenić na podstawie symulacji kalkulatora leasingowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *