KIA Leasing – jak znaleźć najlepszą ofertę?

Od pewnego czasu poszukujesz samochodu, który mógłbyś wziąć w leasing do swojej firmy? Na co dzień brakuje w niej co najmniej jednego auta, a często nawet kilku? Leasing KIA może być dobrą propozycją dla Ciebie. Sprawdź, jak znaleźć najbardziej korzystną ofertę finansowania samochodu KIA! 

Dlaczego warto zdecydować się na leasing samochodów marki KIA? 

Samochody marki KIA coraz częściej wybierane są przez przedsiębiorców, którzy chcą zdecydować się na finansowanie samochodu dla firmy poprzez leasing. Jednocześnie firmy oferujące leasing bardzo chętnie oferują przedsiębiorcom pojazdy marki KIA, a w ofercie jest coraz więcej modeli. Skąd bierze się tak duża popularność tej marki?

Przede wszystkim samochody KIA charakteryzują się doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Auta te są komfortowe i dobrze wyposażone – w szczególności dotyczy do SUV-ów, które firma wypuściła na rynek w ostatnich latach. Jednocześnie auta te są ekonomicznie i bardzo oszczędne, a ewentualne naprawy nie rujnują budżety. 

Warto mieć też na względzie, że samochody KIA prezentują się bardzo dobrze, dzięki czemu dobrze nadają się dla prezesów, dyrektorów czy menadżerów, odbywających wiele spotkań z klientami i partnerami biznesowymi. 

Ty również zastanawiasz się nad leasingiem samochodu KIA? Z pewnością to bardzo dobry wybór! 

KIA Leasing – na co zwrócić uwagę podczas poszukiwania oferty?

Od kilku lat leasing samochodów staje się coraz bardziej popularny nie tylko wśród przedsiębiorców, ale też pośród osób prywatnych. Niemniej jednak w statystykach to właśnie firmy najczęściej decydują się na finansowanie aut. To sprawia, że firmy leasingowe muszą nieustannie udoskonalać swoją ofertę – oczywiście tylko w ten sposób mogą przyciągnąć nowych klientów. Dzięki temu przedsiębiorcy mogą swobodnie wybierać spośród wielu różnych propozycji leasingu KIA i wielu innych aut. Pytanie tylko, jak wybrać najbardziej korzystną ofertę leasingu?

Przede wszystkim należy zacząć od wyboru auta. Odpowiedz sobie na pytania:

 • czy dany samochód ma pełnić funkcję reprezentacyjną, 
 • jakie ma być wyposażenie pojazdu, 
 • do jakich celów wykorzystywany będzie pojazd, 
 • jaki może być maksymalny koszt leasingu, 
 • czy planujesz wykup auta po wygaśnięciu umowy leasingu, 
 • ile możesz przeznaczyć na wkład własny. 

Kiedy poznasz odpowiedź na powyższe pytania, łatwiej będzie Ci określić, jaki samochód KIA wziąć w leasing. Będziesz też wiedział, na co zwracać uwagę przy wyborze najbardziej korzystnej dla Twojej firmy oferty. 

Oczywiście ogromne znaczenie ma to, jaki będzie koszt leasingu – nie tylko miesięcznej raty, ale też wykupu czy wkładu własnego. Na te elementy wpływ ma wartość przedmiotu – czyli to, ile warty jest wybrany przez Ciebie przedmiot, a także okres finansowania. Jeśli zależy Ci na tym, aby leasing nie był zbyt dużym obciążeniem dla firmowej kasy, możesz wybrać nieco tańsze auto i zdecydować się na długi okres finansowania. Uwaga: niektóre firmy oferują leasing samochodowy nawet na siedem lat. 

Kalkulator leasingowy pozwoli na porównanie ofert

Podczas poszukiwania najbardziej korzystnej oferty leasingu KIA koniecznie skorzystaj z kalkulatora leasingowe. To bardzo przydatne, a przy tym proste w obsłudze narzędzie. 

Jak to działa? 

 1. Wybierz kalkulator leasingowy, z którego chcesz skorzystać. Zwróć uwagę na stronę www, na której znajduje się narzędzie. Powinno wzbudzać zaufanie. 
 2. Uzupełnij formularz w pierwszym kroku. Znajdziesz tam pytania o okres finansowania, wartość przedmiotu leasingu czy wkład własny. 
 3. Im więcej informacji udzielisz, tym bardziej precyzyjne będą wyliczenia kalkulatora. 
 4. Po uzupełnieniu formularza otrzymasz informację na temat tego, jakie będą warunki leasingu przy podanych przez Ciebie parametrach. 
 5. Możesz zmieniać ustawienia, na przykład okres finansowania czy wysokość wkładu własnego. W ten sposób poznasz wysokość rat dla różnych ustawień. 

Warto podkreślić, że kalkulator leasingowy jest narzędziem całkowicie darmowym. Oznacza to, że możesz korzystać z niego nawet kilka razy – na przykład sprawdzając różnego opcje leasingu KIA czy pojazdów innych marek. 

Leasing KIA – ciekawa propozycja dla firm 

Skorzystanie z leasingu samochodu marki KIA to bardzo ciekawa propozycja dla przedsiębiorców. Auta tej marki są chętnie wybierane do firm – zarówno na długie trasy, jak i do jazdy po mieście czy spotkań biznesowych. Dzięki kalkulatorowi leasingowemu szybko znajdziesz najbardziej korzystną ofertę leasingu KIA.