Jeep Leasing – terenowa legenda z korzystną ofertą

Prowadzenie własnej firmy może wiązać się z różnego rodzaju potrzebami. Jedną z nich niejednokrotnie jest samochód do zadań specjalnych. Ze swoją ofertą dla tych, którzy szukają auta terenowego wychodzi Jeep. Ten niezawodny samochód z niepowtarzalnym charakterem można finansować za pomocą leasingu. Zapoznaj się z aktualną ofertą przygotowaną przez tę właśnie markę

Jeep – kultowa marka dla wymagających kierowców 

Dla fanów motoryzacji Jeep jest synonimem auta terenowego. Wywodząca się ze Stanów Zjednoczonych marka specjalizuje się w tego typu pojazdach od 1940 r., będąc wzorem dla swoich naśladowców. Jeepy to samochody „pracujące” – idealne do przemieszczania się poza utwardzonymi drogami lub przewożenia większego bagażu. Projektanci nie zapominają także o aspektach wizualnych. Jeep ze swoim charakterystycznym designem i nieprzeciętnym wyposażeniem potrafi zachwycać nawet najbardziej wymagających kierowców.

Jeep w leasingu – na co mogą liczyć przedsiębiorcy? 

Niemal wszystkie marki samochodów osobowych oferują dziś leasing dla przedsiębiorców. Jeep nie pozostaje w tyle. Proponowane warunki finansowania są bardzo atrakcyjne, szczególnie dla tych, którzy szukają elastyczności co do okresu obowiązywania umowy lub zasad wykupu. 

Podstawowe parametry oferty leasingu Jeep to:

 • elastyczna wysokości pierwszej wpłaty: od 0 do 45%,
 • okres leasingu od 24 do 60 miesięcy,
 • wykup za 19% wartości po 24 miesiącach lub za 1% po 36 miesiącach lub później,
 • finansowanie dodatkowych usług i produktów – ubezpieczenia komunikacyjnego, ubezpieczenia GAP (straty finansowej), wyposażenia akcesoryjnego,
 • przyjazne procedury – bez dokumentów rejestrowych i zaświadczeń z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Urzędu Skarbowego,
 • lokalne tablice rejestracyjne,
 • możliwość łączenia z innymi ofertami promocyjnymi producenta.

Oczywiście warunki finansowania Jeepa i innych marek samochodowych zależne są od wielu czynników. Jeśli chcesz mieć pewność, że wybierasz najbardziej korzystną ofertę, koniecznie skorzystaj z kalkulatora leasingowego. To bezpłatne narzędzie, dzięki któremu w kilka minut znajdziesz najbardziej korzystną ofertę finansowania samochodu dla swojej firmy.

Ile kosztuje leasing Jeepa?

Koszt zawsze jest jednym z najważniejszych parametrów, które przedsiębiorcy biorą pod uwagę przy wyborze leasingu. W przypadku Jeepa mamy trzy jego składowe: wpłata początkowa (od 0% do 45% wartości), miesięczne raty, wpłata przy wykupie (19% lub 1% wartości).

Obliczenie miesięcznej raty leasingu Jeepa jest bardzo proste. Wystarczy skorzystać z kalkulatora na stronie internetowej producenta. Jest od dostępny za darmo i bez konieczności podawania danych kontaktowych. 

Wystarczy określić:

 • model,
 • wersję wyposażenia,
 • wysokość pierwszej wpłaty,
 • okres leasingu.

Po wprowadzeniu danych otrzymujesz kalkulację miesięcznej raty netto. Jeżeli na tym etapie pojawią się pytania, możesz skorzystać z formularza kontaktowego.

Oferta samochodów Jeep

Klienci mają do wyboru cztery modele Jeepa w różnych wersjach wyposażenia, które z łatwością dopasują do swoich potrzeb. Dla każdego modelu udostępniono wspomniany wcześniej kalkulator leasingu, aby już na wstępnym etapie ocenić, czy jest to słuszny wybór także od strony kosztowej.

Ciekawostką dla wielu może być dostępność trzech modeli z napędem hybrydowym typu plug-in. To świetna alternatywa. Z jednej strony mamy solidny samochód, bez ograniczenia możliwego do pokonania na jednym ładowaniu dystansu, z drugiej zaś możemy ograniczyć zanieczyszczenie środowiska, a także koszty paliwa.

W ofercie leasingu Jeepa warto zwrócić uwagę na jej różnorodność. Znajdziemy tu klasycznego, nowoczesnego SUVa (Jeep Compass), terenową legendę (Jeep Wrangler), a nawet pickupa do zadań specjalnych (Jeep Gladiator).

Leasing Jeepa – oferta dla wymagających

Osoby poszukujące niezawodnego auta, które sprawdzi się w trudnych warunkach i posłuży nie tylko do poruszania się prostymi ścieżkami, powinny zwrócić uwagę na ofertę leasingu Jeepa. Z jednej strony mamy elastyczne warunki finansowania, z drugiej zaś nieszablonowe modele samochodów. Jeep kusi nie tylko cenami, ale także możliwością wyróżnienia się na drodze. Nie można pominąć także możliwości leasingowania komfortowego, pojemnego samochodu z napędem hybrydowym typu plug-in, co wciąż jest rzadkością.

Jeżeli zależy Ci na mobilności w każdych warunkach, możliwości przewożenia większych bagaży lub na poczuciu atmosfery amerykańskiej legendy, sprawdź ofertę Jeepa. Dobrym pomysłem może być także umówienie się na jazdę próbną.