ING Leasing – szczegóły oferty, kontakt i infolinia, zgłoszenie szkody

Poszukujesz najkorzystniejszej oferty leasingu dla swojego przedsiębiorstwa? Interesuje Cię przede wszystkim finansowanie samochodu, jednak rozważysz również inne typy leasingu? Koniecznie poznaj ofertę ING Lease!

ING Lease – co oferuje firma?

Leasing ING to bardzo ciekawa propozycja dla przedsiębiorców, którym zależy na atrakcyjnych warunkach finansowania. Obecnie w ofercie ING Lease znaleźć można między innymi leasing: 

 • samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 t, 
 • samochodów ciężarowych i innych pojazdów, 
 • pojazdów elektrycznych i hybrydowych, 
 • fotowoltaiki
 • energooszczędnych maszyn i urządzeń, 
 • sprzętu budowlanego, 
 • sprzętu medycznego, 
 • wyposażenia i sprzętu IT, 
 • inwestycji korporacyjnych, 
 • nieruchomości. 

Jak widać, oferta ING Lease jest naprawdę bardzo szeroka. A to nie wszystko! Firma oferuje także możliwość zakupu pojazdów poleasingowych. To bardzo ciekawe rozwiązanie dla firm, które chcą redukować koszty, a jednocześnie zależy im na wysokiej jakości pojazdach. 

W tym miejscu warto również dodać, że leasing jest bardzo dobrą alternatywą dla kredytu bankowego. Dlaczego? Co prawda obydwa te rozwiązania wymagają podjęcia długotrwałego zobowiązania finansowego, jednak w przypadku leasingu warunki finansowe są o wiele bardziej korzystne. Nie trzeba też tak długo czekać na decyzję. 

Bogata oferta samochodów i rabaty

Tym, co wyróżnia leasing ING, jest niezwykle bogata oferta samochodów, na finansowanie których mogą zdecydować się klienci. W ofercie ING dostępne są zarówno budżetowe modele, jak i super nowoczesne, bogato wyposażone auta, które idealnie sprawdza się podczas spotkań służbowych. Co ważne, obecnie wiele firm bierze w leasing nie jedno, a wiele aut – dla szefa, pracowników czy przedstawiciel handlowych. Każdy z nich może mieć inne potrzeby, dlatego szeroki wybór to podstawa. Tym bardziej, że w ING Lease można liczyć na bardzo atrakcyjne warunki finansowania. 

Na uwagę zasługuje także fakt, że ING oferuje bardzo korzystne pakiety ubezpieczeń. W przypadku samochodu w leasingu samo OC nie wystarczy – nie jest to bowiem auto prywatne. Warto o tym pamiętać już od samego początku. Decydując się na leasing w ING Lease możesz mieć pewność, że nie przepłacisz za ubezpieczenie finansowego pojazdu. 

Leasing ING – kontakt i infolinia

Aby skontaktować się z firmą ING Lease, można wybrać jedną z następujących form kontaktu:

 • ING Lease infolinia dostępna jest pod numerem telefonu 801 200 111. Z infolinii można korzystać w dowolnym momencie, 
 • formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej https://www.inglease.pl/kontakt/zapytanie-ofertowe
 • odwiedzenie placówki stacjonarnej. Ich listę znaleźć można na stronie ING Lease. 

Oczywiście firma posiada również wyspecjalizowany dział obsługi klienta, który zapewnia pełne wsparcie przy obsłudze umowy. Z BOK skontaktować się można mailowo pod adresem BOK@inglease.pl lub telefonicznie, dzwoniąc na jeden z następujących numerów: 

801 200 111 lub 32 356 22 48.

ING Lease – zgłoszenie szkody

Aby zgłosić szkodę, należy jak najszybciej skontaktować się z firmą. Można to zrobić, dzwoniąc pod numer telefonu 801 014 997 lub (22) 123 07 77. Oczywiście warto to zrobić jak najszybciej po wystąpieniu szkody – najlepiej tego samego dnia lub w następny dzień roboczy. Inna możliwość to zgłoszenie szkody w ING Lease online. Dokonać tego można przez specjalny formularz zgłoszenia szkody https://inglease.serviceflow.pl/. Wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań i gotowe. 

Dlaczego warto skorzystać z oferty leasingu ING?

W naszej opinii ING Leasing to bardzo ciekawa propozycja dla przedsiębiorców, którym zależy na dobrej ofercie i sprawnej obsłudze. Firma gwarantuje szybki i wygodny leasing – nie tylko samochodów, ale też różnego typu sprzętu, maszyn czy nawet fotowoltaiki. Jeśli poszukujesz leasing, koniecznie zapoznaj się z ofertą ING Lease! Z pewnością jest to bardzo ciekawa oferta, nawet dla najbardziej wymagających przedsiębiorców.