Impuls Leasing – opinia, kontakt, szczegóły oferty i inne informacje

Zdarza się, że z różnych przyczyn przedsiębiorcy leasingujący flotę samochodową decydują się na korzystanie z leasingu oferowanego przez inne firmy niż producenci aut. Najczęściej dzieje się tak, gdy potrzeby działalności są zróżnicowane, np. pracownicy korzystają z samochodów osobowych i dostawczych. Wtedy to firmy takie mogą przygotować atrakcyjną propozycję, dzięki której w jednym miejscu przedsiębiorca uzyska wszystko to, czego potrzebuje. Jedną z takich ofert ma Impuls Leasing.

Impuls Leasing – o firmie

IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o. należy do austriackiego Holdingu IMPULS-LEASING International. Ten zaś to część Grupy Raiffeisenlandesbank Upper Austria. Spółki leasingowe z Grupy Raiffeisenlandesbank są obecne w następujących krajach: Austria, Czechy, Rumunia, Polska, Chorwacja, Niemcy. Impuls Leasing wielokrotnie otrzymywał prestiżowe nagrody, w tym tytuł „Gazela Biznesu 2020” przyznany przez „Puls Biznesu”.

Oferta Impuls Leasing

Impuls Leasing przygotował dla swoich klientów pakiet usług zapewniający przejrzyste zasady i profesjonalną obsługę. Skorzystać mogą z niego wszyscy przedsiębiorcy – od małych, jednoosobowych działalności po międzynarodowe korporacje. Poniżej przedstawiamy podstawowe warunki oferty leasingu dla aut osobowych i dostawczych:

 • wpłata początkowa od 0% wartości samochodu,
 • wysokie wartości końcowe,
 • okres finansowania do 72 miesięcy – to zdecydowanie wyróżnia firmę na tle konkurencji. Tak długi okres finansowania to opcja poszukiwana przez wielu przedsiębiorców,
 • możliwość wybory waluty leasingu – polski złoty lub euro,
 • minimum formalności – idealna propozycja dla przedsiębiorców, którzy nie chcą przeznaczać zbyt wiele czasu na podpisywanie umowy z firmą leasingową,
 • uproszczone procedury,
 • możliwość dostosowania wysokości raty do możliwości finansowych – takie rozwiązanie z pewnością zostanie docenione, w szczególności przez młode firmy,
 • pomoc i negocjacje warunków zakupu u dostawców,
 • atrakcyjny pakiet ubezpieczeń – jak wiadomo, bezpieczeństwo to podstawa, a w przypadku leasingu konieczne jest nie tylko obowiązkowe OC, ale też AC i NNW.

Impuls Leasing finansuje także ciągniki, samochody ciężarowe, naczepy, maszyny rolnicze, motocykle, sprzęt budowlany i wiele innych kategorii. Widać więc, że oferta firmy jest bardzo szeroka. Obecnie dawno już minęły czasu, kiedy firmy poszukiwały wyłącznie leasingu samochodów osobowych, najczęściej dla wysoko postawionych w firmie osób. Dzisiaj w leasing brane są także samochody dla pracowników, w tym także samochody ciężarowe i dostawcze. Takie rozwiązanie pozwala na znaczne obniżenie wydatków w firmie. Nie ma bowiem konieczności jednorazowego zakupu wielu samochodów – koszty można rozłożyć na kilka lat, decydując się na leasing. Nic dziwnego, że ta forma finansowania jest w dzisiejszych czasach tak popularna. 

Impuls Leasing – kontakt

Firma Impuls Leasing umożliwia kilka możliwości kontaktu dla aktualnych i przyszłych klientów. 

 • CENTRUM OBSŁUGI KLIENTA

Telefon:  +48 22 381 00 00

Adres e-mail: cok@impuls-leasing.pl

 • UBEZPIECZENIA

Telefon: +48 22 463 90 00

Adres e-mail: ubezpieczenia@impuls-insurance.pl

 • ZGŁOSZENIE SZKODY

Telefon:  +48 22 463 90 00

Adres e-mail: szkody@impuls-leasing.pl

Opinia o Impuls Leasing

Oferta Impuls Leasing może być interesująca dla przedsiębiorców, których flota samochodowa będzie niejednorodna. Klientów może zachęcać także finansowanie innego rodzaju pojazdów i maszyn. Z całą pewnością ofertą Impuls Leasing pod wieloma względami wyróżnia się na tle konkurencji. 

Sprawdź, zanim podpiszesz umowę!

Jeśli jednak chcesz mieć 100% pewności, że wybierasz najbardziej korzystną dla swojej firmy opcję finansowania samochodów, koniecznie skorzystaj z kalkulatora leasingowego. Pozwoli Ci on na porównanie ofert wielu firm, dzięki czemu łatwiej będzie Ci wybrać tę, która będzie najbardziej opłacalna. Warto podkreślić, że kalkulator leasingowy jest narzędziem całkowicie bezpłatnym, a korzystanie z niego nie wiąże się z żadnymi długotrwałymi zobowiązaniami finansowymi. Jest to więc idealne narzędzie dla wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą optymalizować wydatki w swojej firmie i zależy im na rozsądnym wydawaniu pieniędzy – a oszczędny leasing może być na to najlepszym sposobem!