Hyundai leasing – jak znaleźć najlepszą ofertę?

Leasing samochodu osobowego jest coraz częstszą formą finansowania floty przez przedsiębiorców, niezależnie od tego, czy liczy ona jedno auto, czy też kilkadziesiąt. W związku z tym większość koncernów motoryzacyjnych działających w Polsce decyduje się włączenie leasingu do swojej oferty. Podobny krok wykonał Hyundai. Sprawdź jego ofertę leasingu.

Hyundai w telegraficznym skrócie

Hyundai to marka dość młoda – powstała w drugiej połowie XX wieku. W ekspresowym tempie powstała fabryka w Ulsan, która do dziś jest największym na świecie zintegrowanym centrum produkcji samochodów. Koreański koncern jest obecnie globalnie rozpoznawalny jako producent aut klasy średniej, przeznaczonych dla szerokiego grona odbiorców.

Leasing Hyundai – to naprawdę się opłaca!

Hyundai przygotował dwie oferty leasingu dla przedsiębiorców – standardowy leasing operacyjny i tzw. leasing niskich rat – Leasing Easy Move On. Przyjrzyjmy się każdemu z nich z osobna.

Leasing Easy Move On

Leasing Easy Move On to forma finansowania, która pojawiła się na rynku stosunkowo niedawno. W jej przypadku klient spłaca jedynie część wartości auta przed jego wymianą na nowe. Leasing taki trwa zazwyczaj 3 lub 4 lata.

Zaletami tego typu finansowania są:

  • niska wpłata początkowa (od 0% do 30% wartości samochodu),
  • przystępne raty,
  • gwarantowana wartość pojazdu w momencie odkupu,
  • możliwość zwrócenia auta do salonu po zakończeniu umowy.

Hyundai na swojej stronie internetowej zmieścił tabelę ze szczegółowymi wysokościami opłat dla poszczególnych modeli, dzięki czemu klienci mogą poznać koszty już na bardzo wstępnym etapie rozważania oferty.

Leasing operacyjny

Z leasingu operacyjnego mogą korzystać różnego rodzaju przedsiębiorstwa: osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, spółki cywilne, spółki partnerskie, spółki jawne, spółki komandytowe i komandytowo–akcyjne, spółki akcyjne i z o.o., start-upy, czyli nowopowstałe firmy poniżej 12 miesięcy działalności.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze warunki leasingu operacyjnego Hyundai:

  • wpłata własna od 0%,
  • minimum formalności,
  • elastyczna wartość wykupu,
  • zmienna stopa oprocentowania zgodna z wysokością stóp procentowych na rynku finansowym,
  • rejestracja samochodu w miejscu prowadzenia działalności przez leasingobiorcę, pojazdu w regionie prowadzenia działalności gospodarczej przez Korzystającego,
  • dodatkowy rabat na samochód w wysokości 2%.

Co ciekawe, Hyundai oferuje także leasing aut używanych, przy czym wiek pojazdu po okresie finansowania może wynieść maksymalnie 11 lat.

Modele Hyundaia dostępne w leasingu

Hyundai ma w swojej ofercie szeroką gamę samochodów osobowych. Jeżeli chodzi o auta z silnikiem benzynowym lub spalinowym, możemy wybierać spośród ośmiu modeli – od małego, miejskiego Hyundaia i30 po komfortowego i przestronnego SUV-a Hyundai Santa Fe.

Hyundai kładzie duży nacisk na ofertę aut ekologicznych. Przedsiębiorcy mogą zdecydować się na modele z klasycznym napędem hybrydowym, hybrydowym typu plug-in, a nawet w pełni elektrycznym. Prawdziwą perełką na rynku jest Hyundai Nexo – samochód z napędem wodorowym.

Opinie o leasingu Hyundaia

Hyundai przygotował solidną ofertę leasingu dla przedsiębiorców. Mogą oni dostosować warunki finansowania do swoich indywidualnych potrzeb. Dla mniejszych lub bardziej oszczędnych istnieje możliwość leasingowania auta używanego, co jest rzadkością na rynku. Na uwagę zasługują też dostępne w leasingu Hyundaia modele – odpowiedzą na potrzeby niemal każdego kierowcy, nawet takiego, który poszukuje nowinek technologicznych w obszarze multimediów i ekologicznych napędów. Za duży plus należy uznać czytelną tabelę opłat, z której już na wstępie dowiemy się, ile kosztuje leasing Hyundaia.

Jak znaleźć najlepszą ofertę?

Jeśli zależy Ci na tym, aby znaleźć najlepszą ofertę finansowania samochodu dla firmy, koniecznie skorzystaj z kalkulatora leasingowego. To bezpłatne narzędzie pozwoli Ci w kilka minut porównać oferty różnych firm leasingowych, dzięki czemu szybko znajdziesz rozwiązanie, które będzie dla Ciebie najbardziej opłacalne. Dzięki temu już niedługo będziesz cieszył się autem Hyundai w leasingu!