Honda leasing – wybierz sprawdzone auto do swojej firmy

Japońska technologia słynie na całym świecie z niezawodności. Odnosi się to do niemal wszystkich branż, a w szczególności do motoryzacji. Auta z Kraju Wiśni są bardzo chętnie kupowane przez osoby prywatne i przedsiębiorców. Często mówi się, że nie zachwycają swoim oszczędnym designem, ale dają gwarancję dotarcia do celu podróży bez nieprzyjemnych przygód. Dziś dostęp do nowych, japońskich samochodów jest jeszcze łatwiejszy niż kiedyś dzięki ofertom leasingu. Jedną z nich przygotowała Honda.

Honda – od dwóch do czterech kół

Historia Hondy rozpoczęła się około 1947 roku, kiedy to Sōichirō Honda rozpoczął produkcję pierwszego roweru napędzanego silnikiem. Rok później założone zostało przedsiębiorstwo Honda Motor Co Ltd. Kolejnymi produktami Hondy były motocykle, a 1963 r. powstał pierwszy samochód. Co ciekawe, było to auto dostawcze. Niedługo potem ruszyła produkcja aut sportowych, które były pasją właściciela marki. Na samochody osobowe przyszedł czas kilka lat później – 1972 roku. To wtedy z taśmy produkcyjnej zjechała produkowana do dziś Honda Civic. Kolejny kultowy model – Honda Accord – powstał cztery lata później. Obecnie Honda kojarzy się z nowoczesnymi technologiami i niezawodnymi podzespołami. Ma wielu zwolenników ze względu na frajdę, jaką daje jazda samochodami marki. Warto wspomnieć, że Honda jest także jednym z liderów sprzedaży motocykli i pozostaje bardzo aktywna o obszarze produkcji bolidów.

Honda – Leasing 3 Options

Leasing 3 Options od Hondy to produkt, jakiego nie znajdziemy u innych producentów. W ramach oferty można sfinansować auto osobowe lub dostawcze do 3,5 tony z gwarancją wysokiej wartości wykupu oraz możliwością zmiany wysokości raty w trakcie umowy. Przedsiębiorca może dostosować miesięczną należność do swoich możliwości finansowych w bardzo prosty sposób – na portalu klienta. Nie są wymagane żadne wnioski ani osobista wizyta w salonie.

Najważniejsze warunki finansowania Hondy to:

  • maksymalna wartość pojazdu do 200 000 zł,
  • wpłata własna o 0% wartości samochodu,
  • umowa od 25 do 60 miesięcy,
  • limit rocznego przebiegu do 45 000 km,
  • niskie miesięczne raty – spłata tylko utraty wartości,
  • umowa w polskim złotym lub euro.

Leasing Car Plan

Honda proponuje przedsiębiorcom także klasyczny leasing operacyjny. W trakcie umowy spłaca się prawie całą wartość samochodu, a po jej zakończeniu następuje wykup za ustaloną kwotę. Finansowanie może trwać od 12 miesięcy do 9 lat. Do wysokości raty leasingu może zostać doliczone także ubezpieczenie pojazdu.

Na stronie internetowej producenta można skorzystać z kalkulatora leasingu. Dzięki temu od ręki poznajemy przybliżone warunki umowy zarówno dla Leasingu 3 Options, jak i Leasing Car Plan.

Modele Hondy w leasingu – który z nich warto wybrać? 

Honda proponuje przedsiębiorcom leasing swoich legendarnych modeli w różnych wersjach napędu i wyposażenia. Możemy zdecydować się na małe auto miejskie (Honda Jazz), kultową Hondę Civic lub nieco większe modele (Hondę CR-V i HR-V). Ciekawą, chociaż nieco kontrowersyjną ze względu na design, ofertą jest Honda e – w pełni elektryczny model.

Opinia o leasingu Hondy

Leasing proponowany przez Hondę jest ofertą niewiele odbiegającą od konkurencji, jeśli chodzi o warunki finansowania. Niemniej jednak zasługuje na uwagę ze względu na możliwość elastycznego kształtowania wysokości raty już w trakcie umowy. Takie rozwiązanie może być dużą korzyścią dla firm, które mogą okresowo szukać wyższej płynności. Samochody dostępne w leasingu Hondy to modele cieszące się pozytywnymi opiniami użytkowników, zasługujące na miano legend rynku motoryzacyjnego, jak na przykład Honda Civic.

Jak znaleźć najbardziej korzystną ofertę?

Jeśli zależy Ci na znalezieniu najbardziej opłacalnej oferty leasingu, koniecznie skorzystaj z kalkulatora leasingowego. To proste narzędzie pozwoli Ci na szybkie, a przy tym całkowicie bezpłatne, porównanie ofert leasingu w różnych firmach. Dzięki temu zyskasz 100% pewności, że wybierasz najbardziej opłacalną dla Twojej firmy ofertę!