Czy warto skorzystać z oferty Pekao Leasing?

Poszukujesz korzystnej oferty finansowania dla swojej firmy? Pekao Leasing to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na polskim rynku, która oferuje finansowanie dla firm. Sprawdź, co możesz znaleźć w ofercie Pekao Leasing, jak zgłosić szkodę i jak skontaktować się z firmą. 

Pekao Leasing – najważniejsze informacje o ofercie

Podstawą oferty Pekao Leasing jest oczywiście autoleasing, czyli finansowanie różnego rodzaju pojazdów – głównie samochodów osobowych. W ofercie dostępny jest również leasing 

  • pojazdów do 3,5 t., 
  • transportu ciężkiego, 
  • maszyn i urządzeń, 
  • nieruchomości.

Obecnie szczególnie istotne jest, aby oferta firm leasingowych nie ograniczała się do autoleasingu. Właśnie dlatego klienci Pekao Leasing mogą korzystać z różnorodnego finansowania. 

Warto zwrócić uwagę na fakt, że klienci Pekao Leasing mogą liczyć na szereg dodatkowych korzyści, takich jak: 

  • dopasowanie rat do aktualnych możliwości przedsiębiorcy, 
  • możliwość korzystania z Karty Paliwowej, która pozwala nie tylko na wygodne tankowanie, ale też na kontrolę wydatków, 
  • korzystanie z uproszczonych procedur finansowania, 
  • leasingowanie nowych lub używanych pojazdów, 
  • płacenie w wybranej walucie – PLN lub EUR, 
  • korzystanie z atrakcyjnych rabatów. 

Pekao Leasing jest firmą, która cieszy się dużym zaufaniem i zdobywa coraz większe zaufanie wśród przedsiębiorców, którzy chcą cieszyć się możliwościami, jakie daje leasing. To doskonała alternatywa dla zakupu pojazdów czy sprzętu. Dzięki temu firma nie musi ponosić dużego, jednorazowego wydatku, co pozwala jej na zachowanie płynności finansowej. 

Nie tylko leasing!

Warto wiedzieć, że w Pekao Leasing dostępny jest nie tylko leasing, ale też pożyczki i najem długoterminowy. Dla wielu osób taki najem jest bardzo dobrą alternatywą dla leasingu, dlatego warto rozważyć również takie rozwiązanie. Oprócz tego firma oferuje także możliwość zakupu przedmiotów poleasingowych. Ich cena często jest naprawdę bardzo korzystna. 

Jak zgłosić szkodę w Pekao Leasing?

Ab zgłosić szkodę, należy skontaktować się z firmą pod numerem telefonu 22 54 82 444. Zgłoszenie szkody następuje w ramach programu WARSZTAT. Konsultanci są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00. Szkodę warto zgłosić jak najszybciej po jej wystąpieniu, a jeśli dojdzie do niej w weekend lub w nocy – następnego dnia roboczego. Dzięki temu likwidacja szkody będzie mogła zostać przeprowadzona szybciej. 

Pekao Leasing – kontakt i infolinia

Aby skontaktować się z firmą Pekao Leasing, można wybrać jedną z dostępnych form kontaktu. Szczegółowe informacje na ich temat dostępne są na stronie internetowej. 

Infolinia Pekao Leasing dostępna jest pod numerem telefonu 800 506 441. Infolinia jest czynna w godz. 8.00 – 17.00. 

Inne możliwości kontaktu:

Klienci Pekao Leasing mogą skorzystać z kontaktu mailowego ze swoim dedykowanym doradcą. Dla klientów przygotowana została także specjalna Obsługa Klienta. Warto sprawdzić również program Udogodnień! 

Czy warto skorzystać z oferty firmy? 

W naszej opinii – zdecydowanie tak. Pekao Leasing zasługuje na uwagę głównie dlatego, że oferta leasingu jest bardzo korzystna – zarówno pod względem finansowym, jak i dodatkowych udogodnień. Firma przygotowała wiele wygodnych możliwości kontaktu, wychodząc tym samym naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej nowoczesnych klientów. Świadczyć o tym może między innymi możliwość skontaktowania się z firmą przez komunikator WhatsApp. 

Klienci Pekao Leasing mogą również liczyć na szereg udogodnień, jak możliwość płacenia w innej walucie czy Karta Paliwowa. Jest to szczególnie istotne w przypadku osób, które decydują się na leasing samochodu do firmy i chcą mieć pełną kontrolę nad wydatkami na paliwo. Obecnie dla wielu przedsiębiorców możliwość korzystania z Karty Paliwowej jest jednym z decydujących argumentów przy wyborze firmy leasingowej. 

Podsumowując, warto zapoznać się z ofertą Pekao Leasing, ponieważ jest to firma, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem klientów. I nic w tym dziwnego – oferta jest naprawdę bardzo korzystna!