Citroen leasing – klasa średnia z korzystnym finansowaniem

Jedną z popularniejszych marek na polskich drogach jest Citroen. Szczególnie chętnie klienci decydują się na kupno rodzinnego C4 – jednego z liderów sprzedaży w tym segmencie i Citroena Berlingo – małego samochodu dostawczego. Zwłaszcza ten drugi często jest przedmiotem leasingu. Sprawdź, jaką ofertę w zakresie finansowania przygotował Citroen.

Kilka słów o marce Citroen

Pierwszy samochód osobowy Citroen miał swoją premierę ponad 100 lat temu. Przez ponad wiek ta francuska marka zyskała rzeszę zwolenników, którzy cenią ją za przemyślane rozwiązania i przystępną cenę. Auta Citroen były wielokrotnie nagradzane tytułem Samochód Roku w takich krajach jak USA, Włochy czy Hiszpania. Użytkownicy cenią w nich klasyczny design z nutką elegancji, a także wysoką dostępność części zamiennych. Są to klasyczne auta klasy średniej, odpowiadające na potrzeby szerokiego grona klientów.

Warunki leasingu w Citroen

Warunki finansowania samochodów marki Citroen są bardzo zbliżone do tych oferowanych przez konkurencję. Warto zwrócić uwagę na promocyjne stawki w przypadku dołączenia ubezpieczenia GAP. Poniżej przedstawiamy szczegółowe warunki trwającej promocji leasingu w Citroen:

 • Całkowity koszy leasingu od 101% z GAP dla samochodów osobowych z roku produkcji 2020 oraz 2021,
 • Całkowity koszt leasingu od 102% dla samochodów osobowych z roku produkcji  2020 oraz 2021,
 • Całkowity koszt leasingu od 102% na 3 lata dla samochodów dostawczych z roku produkcji  2020 oraz 2021,
 • Wpłata początkowa już od 1 PLN do 45% wartości pojazdu,
 • Okres leasingu od 24 do 60 miesięcy,
 • Wykup za 19%-40% wartości w zależności od okresu finansowania.

Finansowanie nie tylko samochodu

Citroen oferuje nie tylko finansowanie leasingiem samochodu, ale także ubezpieczeń i pakietu dodatkowych usług. Na długiej liście znajdziemy m. in.:

 • Ubezpieczenie komunikacyjne,
 • Opłatę przygotowawczą,
 • Dodatkowe akcesoria samochodowe,
 • Ubezpieczenie spłaty finansowania,
 • Ubezpieczenie straty finansowej,
 • Ubezpieczenie wypadkowe,
 • Ubezpieczenie assistance,
 • Pakiety serwisowe.

Warto zaznaczyć, że ubezpieczenia i usługi rozliczane są w formie abonamentu. Oznacza to, że opłaty za nie dolicza się do kwoty finansowanej, a co za tym idzie, nie są od niej naliczane odsetki. To częsta praktyka u konkurencji.

Jakie Citroeny można wziąć w leasing?

Jeżeli chodzi o modele Citroena dostępne w leasingu, wybór jest naprawdę szeroki. Znajdziemy to niewielkie samochody miejskie, np. Citroena C3, klasykę wśród samochodów osobowych, tj. Citroena C4, ale także auta użytkowe – Citroena Berlingo i vana Citroena SpaceTourer, czy też niezwykle popularne auto dostawcze, czyli Citroena Jumpera.

Oferta wyróżnia się dostępnością modeli z w pełni elektrycznym napędem oraz z napędem hybrydowym. Oba rozwiązania coraz bardziej zyskują na popularności ze względu na niższe zanieczyszczenie środowiska, a także niższe koszty użytkowania samochodu.

Leasing Citroena – dla ludzi pracy, ale nie tylko

Citroen swoją ofertę leasingu kieruje do przedsiębiorców, którzy potrzebują zwinnego auta miejskiego w korzystnej cenie, ale także do tych, którzy mają bardziej specyficzne potrzeby. Jest to jedna z niewielu marek z tak szerokim wyborem aut użytkowych – vanów i samochodów dostawczych w różnych wersjach wyposażenia, także z napędem elektrycznym. Na Citroena warto zwrócić uwagę, kiedy potrzebujemy samochodu do zadań specjalnych, szczególnie do przewożenia większej liczny osób lub dużych ładunków.

Znajdź najlepszą ofertę leasingu z kalkulatorem leasingowym!

Kalkulator leasingowy to najlepszy sposób na znalezienie najbardziej korzystnej oferty leasingu Citroena i innych marek samochodowych – zarówno dla przedsiębiorców, jak i dla osób prywatnych. Dzięki temu bezpłatnemu narzędziu zyskasz pewność, że nie przepłacasz za leasing samochodowy. To idealna propozycja dla oszczędnych przedsiębiorców, którym zależy na korzystnych warunkach finansowania samochodów dla siebie i dla pracowników firmy.