Broker leasingowy – szybka decyzja leasingowa

Potrzebny nowy samochód bądź sprzęt do firmy? Tego typu wydatki są na tyle kosztowne, że często przewyższają budżet. Idealny rozwiązaniem jest wzięcie niezbędnych rzeczy w leasing. Firm, które oferuję właśnie tego typu pożyczkę jest jednak bardzo dużo. Jak zatem znaleźć taką, której oferta będzie idealna pod względem warunków spłaty? Niezbędna będzie pomoc brokera leasingowego

Kim jest broker leasingowy?

Brokerem leasingowym nazywamy firmę bądź osobę, która zajmuje się pośredniczeniem między klientem, który jest zainteresowany umową leasingową, a firmą świadczącą tego typu usługi. Broker przygotowuje dla zainteresowanego najlepszą ofertę, która będzie idealnie dopasowana do klienta – jego potrzeb, a także możliwości finansowych. Specjalista taki dba również o leasingobiorcę przez cały okres trwania umowy – udziela mu rad, a także rozwiewa wszelkie wątpliwości. Korzystanie z jego usług – zwłaszcza, gdy jest to sprawdzony i doświadczony specjalista, z pewnością ułatwi proces leasingowy.

Zalety korzystania z usług brokera leasingowego

Podpisanie umowy leasingowej często wiąże się z koniecznością przedstawienia różnego rodzaju dokumentów. Przeoczenie któregoś z wymaganych może skutkować komplikacjami w procesie uzyskania odpowiedniej oferty bądź całkowitym odrzuceniem takiego wniosku. Wynajęcie brokera leasingowego sprawia, że klient nie musi już martwić się tym, że o czymś zapomniał – wszystkim zajmie się bowiem osoba, która posiada ogromne doświadczenie w tej dziedzinie.

Główną zaletą, jaka wynika z podjęcia współpracy z brokerem leasingowym jest fakt, że osoba taka jest w stanie uzyskać różnego rodzaju promocje. Ma on bowiem dostęp do zindywidualizowanych ofert, które trudniej jest uzyskać na własną rękę. Broker może zawiązywać w imieniu klienta niedostępne wcześniej korzystne umowy – może bowiem korzystać z propozycji nie tylko banków, ale również towarzystw leasingowych. Osoba taka jest również w stanie wynegocjować dla zainteresowanego niższą marżę, dzięki czemu koszt całego przedsięwzięcia znacząco się obniży. Posiada ona również ogromną wiedzę dotyczącą umów leasingowych, zatem będzie w stanie umówić dla swojego klienta najlepsze z możliwych warunków. 

Broker leasingowy – świadczone usługi

Specjaliści z tej branży mogą pomóc w różnych kwestiach związanych z leasingiem. Nasza firma leasing123.pl jest w stanie zagwarantować każdemu rzetelną pomoc z dziedziny:

  • pożyczki leasingowej,
  • leasingu samochodów osobowych oraz dostawczych,
  • ubezpieczeń komunikacyjnych,
  • kwestii prawnych oraz rachunkowych związanych z umową leasingową.

Nasi specjaliści chętnie wytłumaczą klientom różnice pomiędzy poszczególnymi rodzajami leasingów, dopasowując najlepszą możliwość, a także przedstawią tabele opłat dodatkowych. Współpraca z nami jest zatem gwarancją znalezienia najlepszej oferty – i to bez żadnych ukrytych kosztów!

Ile kosztują usługi brokera leasingowego?

Broker leasingowy pobiera prowizję od zawartej umowy – jej wysokość zależy od wielu czynników. Kwota taka jest od razu przedstawiona klientowi, zatem jest on w pełni świadomy wszystkich kosztów, jakie spadną na niego w związku z zawarciem umowy leasingowej. Na taki wydatek trzeba się jednak odpowiednio przygotować! Doskonałym rozwiązaniem dla zainteresowanych, którzy chcieliby mieć wgląd w ewentualnej koszty takiego przedsięwzięcia, będzie zajrzenie na stronę internetową naszej firmy. Znajduje się tam profesjonalny kalkulator leasingowy, który umożliwia szybkie znalezienie najbardziej odpowiedniej oferty – oczywiście wraz ze szczegółowym wyliczeniem kosztów. 

Kalkulator ten jest bardzo intuicyjny w obsłudze, zatem praktycznie każdy sobie z nim poradzi. Wystarczy wprowadzić w odpowiednie rubryki niezbędne informacje – takie, jak przedmiot leasingu, kwotę wkładu własnego czy też ilość proponowanych rat, by w krótkim czasie wygenerować odpowiednią ofertę. Warto również zostawić dane kontaktowe do siebie – nasi konsultanci skontaktują się najszybciej jak mogą, by przedstawić korzystne dla klienta oferty. Korzystanie z tego narzędzia jest całkowicie bezpłatne, a wypełnienie formularzu nie jest wiążące. Nasza pomoc będzie jednak nieoceniona – zawarcie umowy leasingowej nie jest wcale prostym procesem, dlatego warto mieć wsparcie doświadczonych i doskonale orientujących się w tej dziedzinie pracowników. Współpraca z naszymi brokerami leasingowymi gwarantuje każdemu nie tylko znalezienie korzystnego rozwiązania, ale również bezproblemowe przejście przez wszystkie kroki realizacji takiej umowy.