BMW leasing – ciekawa propozycja dla wymagających przedsiębiorców

Jesteś przedsiębiorcą i od pewnego czasu rozglądasz się za jakimś ciekawym autem, które mógłbyś wziąć w leasing? Najbardziej kuszą Cię nowe auta marki BMW, ponieważ są nie tylko nowoczesne i dobrze wyposażone, ale też bardzo stylowe? W takim aucie z pewnością zarówno Ty, jak i Twoi pracownicy, będziecie prezentować się doskonale podczas spotkań biznesowych. Sprawdź, czy leasing BMW to dobra propozycja dla siebie. 

BMW – auto uwielbiane przez Polaków

Nie sposób przejechać polskimi drogami choćby kilka kilometrów, aby nie zauważyć przynajmniej kilku samochodów marki BMW. To z całą pewnością jedna z najbardziej popularnych wśród Polaków marek samochodowych – zaraz obok Audi, Toyoty czy Volkswagena. Co sprawia, że samochody BMW są tak popularne? Przede wszystkim nie każdy wie, że początkowo firma BMW zajmowała się… produkcją samolotów. Dopiero po pewnym czasie rozpoczęła także produkcję samochodów osobowych. 

Bez wątpienia BMW zaliczane jest do marek premium. Samochody te słyną z doskonałej jakości wykonania oraz napędu na tylną oś, co jest szczególnie doceniane przez fanów mocnych motoryzacyjnych wrażeń. Jedno jest pewne – żaden kierowca BMW nie pozostanie niezauważony. W przypadku przedsiębiorców może to być dodatkowa korzyść, szczególnie jeśli chcą oni dobrze wypaść podczas spotkania z potencjalnymi partnerami biznesowymi. 

BMW Leasing – jak znaleźć najlepszą ofertą?

Jesteś zdecydowany na wzięcie samochodu marki BMW w leasing, ale nadal nie możesz znaleźć idealnej oferty? Przede wszystkim powinieneś wiedzieć, na co zwrócić uwagę, aby mieć pewność, że wybierasz najlepszą propozycję leasingu BMW!

 1. Miesięczna rata leasingu to absolutna podstawa. Nie może być ona nadmiernym obciążeniem dla firmowego budżetu – szczególnie jeśli chcesz wziąć w leasing kilka pojazdów. 
 2. Okres finansowania – im dłuższy, tym niższa rata. Niektóre firmy oferują leasing nawet na siedem lat. Z drugiej strony krótszy leasing to krótsze zobowiązanie finansowe dla firmy. 
 3. Wkład własny – ile jesteś w stanie zapłacić na start? Im większy będzie wkład własny, tym lepiej. Z drugiej strony obecnie można znaleźć ciekawe oferty nawet z niewielkim wkładem własnym. 
 4. Dodatkowe korzyści. Sprawdź, czy firma leasingowa oferuje różnego typu usługi, jak samochód zastępczy w razie szkody czy karta paliwowa. Z pewnością poprawi to Twój komfort. 
 5. Wykup pojazdu – chcesz, aby po wygaśnięciu umowy leasingu samochód stał się Twoją własnością? Koniecznie sprawdź, jakie są warunki wykupu przedmiotu leasingu. 

Nie bez znaczenia jest też jakość obsługi, niezbędne do podpisania umowy leasingu formalności czy opinie na temat danej firmy leasingowej. Jeśli chodzi o leasing BMW, oferuje go wiele firm. Warto jednak sprawdzić, która z nich oferuje najlepsze warunki. Jak to zrobić?

Skorzystaj z kalkulatora leasingowego!

Kalkulator leasingowy to bardzo ciekawe narzędzie dla wszystkich osób, którym zależy na znalezieniu najbardziej atrakcyjnej oferty finansowania. Co ważne, korzystanie z takiego kalkulatora jest całkowicie bezpłatne i nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami finansowymi. Wystarczy wybrać odpowiedni kalkulator, a następnie uzupełnisz formularz. 

Zostaniesz zapytany między innymi o:

 • rodzaj leasingu,
 • co chcesz wziąć w leasing, 
 • okres finansowania, jaki Cię interesuje, 
 • wartość przedmiotu leasingu, 
 • rodzaj ubezpieczenia, 
 • i inne. 

Na tej podstawie kalkulator leasingowy wyliczy, jaka będzie wysokość miesięcznych rat. Pamiętaj oczywiście, że jest to wartość orientacyjne. Dokładniejsze informacje uzyskasz po kontakcie z wybraną firmą leasingową. Albo z kilkoma – jeśli chcesz porównać oferty. 

BMW leasing – czy to dobry wybór?

W naszej opinii leasing BMW to dobra decyzja. W szczególności dla przedsiębiorców, którym zależy na dobrym wizerunku i którzy często mają spotkania biznesowe. Nowe, zadbane auto marki BMW klasy premium z pewnością zostanie zauważone przez potencjalnych kontrahentów. A komfort jazdy i bogate wyposażenie zagwarantują dobre samopoczucie podczas codziennej pracy!