Alfa Romeo Leasing – czy warto się na niego zdecydować?

Włoska legenda w Twoim garażu? Brzmi kusząco, tym bardziej, że może być finansowana za pomocą leasingu. Alfa Romeo to marka, która cieszy się uznaniem koneserów motoryzacji już od przeszło stu lat. Sprawdź, dlaczego warto zdecydować się na leasing Alfa Romeo! 

Dlaczego Alfa Romeo?

Alfa Romeo to marka w Polsce wciąż nieco niszowa, choć niezaprzeczalnie bardzo rozpoznawalna. Na tle konkurencji wyróżnia się przede wszystkim swoim sportowym charakterem. Jest on dostrzegalny zarówno w specyfikacji technicznej poszczególnych modeli, jak i w samym wyglądzie nadwozia. Alfy Romeo potrafią odwracać głowy mijających je osób – to pewne. Jeżeli zależy Ci na solidnych osiągach i zapierającym dech w piersiach wyglądzie, to leasing Alfa Romeo jest jednym z rozwiązań, które powinieneś rozważyć.

Czy warto leasingować Alfę Romeo?

Konkurencja wśród producentów samochodów osobowych oferujących leasing jest bardzo duża. Dla klientów ma to niezaprzeczalne korzyści – coraz lepsze warunki. Oferta leasingu Alfa Romeo jest bardzo elastyczna. Możesz dostosować ją do własnych możliwości finansowych, a także do tego, w jaki sposób chciałbyś rozliczać koszty leasingu w swojej działalności. 

Na co warto zwrócić uwagę, wybierając leasing Alfa Romeo? 

  • szeroki zakres dla pierwszej wpłaty: od 0 do 45%,
  • okres leasingu dostosowany do potrzeb: od 24 do 60 miesięcy,
  • różne możliwości wykupu – standardowy (19% wartości wykupu) po 24 miesiącach lub 1% wartości wykupu po co najmniej 36 miesiącach,
  • finansowanie ubezpieczenia komunikacyjnego oraz serwisu,
  • proste procedury,
  • lokalna rejestracja – tablice rejestracyjne inne niż tradycyjnie kojarzące się z leasingowanym samochodem.

Ile to kosztuje?

Przybliżony koszt leasingu możesz poznać bez wychodzenia z domu i bez konieczności kontaktu ze sprzedawcą. Alfa Romeo udostępnia prosty kalkulator, w którym wskazujesz:

  • model,
  • wersję wyposażenia,
  • wysokość pierwszej wpłaty,
  • okres leasingu.

Po wprowadzeniu danych otrzymujesz kalkulację miesięcznej raty netto. Możesz ją wykonać w każdej chwili, korzystając ze strony internetowej Alfa Romeo.

Szczegółowe informacje na temat leasingu Alfa Romeo możesz uzyskać, korzystając z formularza kontaktowego, który znajdziesz na tej samej stronie. Z pewnością warto także rozważyć darmową jazdę próbną, podczas której na własnej skórze przekonasz się, czy Alfa Romeo jest samochodem dla Ciebie.

Który model Alfa Romeo wybrać?

Oferta leasingowa Alfa Romeo przygotowana jest dla dwóch modeli – Giulia i Stelvio, obu w siedmiu wariantach wyposażenia.

Zarówno w przypadku Giulii, jak i Stelvio możesz zdecydować się na jeden spośród siedmiu wariantów wyposażenia. Różnią się one m. in. pojemnością silnika, rodzajem paliwa, rodzajem napędu, a także wyposażeniem wewnętrznym, np. dostępnymi systemami wspierającymi kierowcę podczas jazdy, systemem multimedialnym, rodzajem tapicerki. Wiele możliwości konfiguracji wymarzonej Alfy Romeo pozwoli dobrać model spełniający wszystkie oczekiwania przyszłego właściciela.

Alfa Romeo Giulia to klasa sama w sobie – ekscytujący sedan, którym możesz komfortowo przemieszczać się po mieście, a także poczuć radość z jazdy poza nim. Model był wielokrotnie nagradzany w najważniejszych plebiscytach motoryzacyjnych w Polsce i na świecie. Zachwyca wyglądem, a także osiągami.

Alfa Romeo Stelvio to luksusowy SUV, który sprawdzi się nie tylko w mieście, ale także w terenie. Nowość w ofercie włoskiej marki jest odpowiedzią na coraz większe zainteresowanie tego typu samochodami – dającymi przyjemność z jazdy w różnych warunkach, przy jednoczesnym komforcie pasażerów i nienagannej sylwetce.

Ciekawa propozycja dla przedsiębiorców! 

Leasing Alfa Romeo to propozycja godna rozważenia. Z jednej strony dobrze znany przedsiębiorcom model finansowania na korzystnych warunkach, z drugiej zaś nietuzinkowy, zachwycający wyglądem i możliwościami technicznymi samochód. Naszym zdaniem jest to oferta, nad którą warto się pochylić – szczególnie jeżeli chcemy wyróżnić się na drodze i jednocześnie optymalizować koszty swojego przedsiębiorstwa.